Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Січень » 20 » У відділеннях Ощадбанку подано більше 1000 заявок на підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України»

Розміщення новин компаній

У відділеннях Ощадбанку подано більше 1000 заявок на підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України»

Протягом двох днів з моменту запуску послуги з підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України» понад 1000 побутових споживачів подали відповідні заявки у відділеннях Ощадбанку.

Для підключення потрібно завітати до одного з відділень Ощаду та оформити заявку на приєднання. Необхідний пакет документів для отримання послуги: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згода співвласника, якщо право власності оформлено на кількох осіб (шаблон заяви – на сайті gas.ua у розділі «Стати нашим клієнтом»), а також EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Після опрацювання заявки клієнт протягом 5-7 робочих днів отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно обрати розділ «Перевірити статус заявки» та ввести у відповідному полі свій ЕІС-код. Подати заявку може будь-який споживач, не лише клієнт Ощаду.

Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Нагадуємо, що 18 січня 2021 року відділення Ощадбанку розпочали приймання заявок та документів від побутових споживачів на підключення газопостачання від ГК «Нафтогаз України».

______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 171 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz