Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2021 » Червень » 9 » Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів

Розміщення новин компаній

Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів

Україна і Туреччина домовилися координувати службу на своїх морських ділянках Чорного моря, проводити спільні навчання і та відновити дружні візити кораблів.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Міністерство внутрішніх справ.

Під час зустрічі командувача Берегової Охорони Туреччини контр-адмірала Ахмета Кендіра з головою Держприкордонслужби України Сергієм Дейнеко були обговорені питання загроз та викликів безпеці мореплавства у Чорноморському регіоні.

"Проаналізувавши стан співробітництва між Морською охороною Державної прикордонної служби України та Береговою охороною Турецької Республіки сторони домовилися координовано нести службу на своїх морських ділянках Чорного моря, проводити спільні навчання з пошуково-рятувальних операцій та відновити дружні візити кораблів".

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 209 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz