Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2020 » Грудень » 11 » Україна може у 2021-2022 роках по-новому відкритися у туризмі – експерт

Розміщення новин компаній

Україна може у 2021-2022 роках по-новому відкритися у туризмі – експерт

Час, який Україна втрачає через пандемію, можна використати на підготовку, щоб у 2021-2022 роках відкритися світу по-новому у сфері туризму.

Про це міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов сказав на першій щорічній міжнародній конференції, організованій UkraineInvest, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми втратили цього року, як й світова економіка, туризм, тому що пандемія обмежила пересування. Але це не означає, що ми не можемо використати цей час для того, щоб із 2021-2022 років по-новому відкрити Україну для світу у туристичній царині. І ті «магніти», про які говорив Президент Зеленський в регіонах, підготувати до відвідування як українцями, так і нашими гостями з-за кордону», – сказав Немчінов.

За його словами, пандемія, з якою зіштовхнувся світ, – велика проблема, але водночас вона відкрила нові можливості. Треба правильно розставити акценти щодо інвестування, тоді у майбутньому можна буде отримати великі дивіденди.

Все санатории Украины - бронируйте здесь

«Якщо ми говоримо про Україну, особливо у контексті завершення децентралізації, Президент передав своїм указом місцевим громадам величні об'єми земельних ділянок, дуже велика потенційна інвестиційну переважає для місцевих громад для того, щоб розвивати місцеві проєкти не тільки у напрямку сільського господарства, також інших супутніх сфер», – додав міністр КМУ.

Як повідомляв Укрінформ, цього року започатковано проєкт «Магніти України» з пошуку успішних проєктів-символів, які зможуть залучити інвесторів і стати центрами інновацій. Він передбачає визначення в кожній області трьох-п’яти найбільш привабливих з погляду туризму об’єктів історико-культурного та природного значення.Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 172 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz