Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Січень » 7 » Українці назвали ПриватБанк найбільш клієнтоорієнтованим банком країни

Розміщення новин компаній

Українці назвали ПриватБанк найбільш клієнтоорієнтованим банком країни

Українці вважають найбільш клієнтоорієнтованим банком в Україні ПриватБанк. Про це свідчать підсумки опитування "Рейтинг банків України: найбільш клієнтоорієнтований", яке провела рейтингова платформа "Ratings.comments.ua" з 8 по 22 грудня 2020 року.

Лідером голосування серед 20 українських банків з відривом у 28,8% став ПриватБанк, який вибрали 41.04% респондентів. Банк з 28-річною історією має розгалужену мережу відділень, складає майже четверту частину всієї банківської системи країни і обслуговує третину вкладів населення України.

Друге і третє місця розділили з результатом в 12.24% Monobank (інтернет-банк, створений в 2017 році) та "Райффайзен Банк Аваль" (найбільший український банк із іноземним капіталом, заснований в 1992 році).

У топ-5 рейтингу найбільш клієнтоорієнтованих банків України також потрапили "Ощадбанк" (9.07%) і ПУМБ (5.67%). Менше 5% голосів отримали "Укрсиббанк", "Укргазбанк", "ОТП Банк", "Креді Агріколь" і "Укрексімбанк".
__________________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 352 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz