Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2020 » Вересень » 25 » Українці відмовляються від готівки

Розміщення новин компаній

Українці відмовляються від готівки

За період карантину число безготівкових платежів істотно зросло

За час карантину кожен п'ятий українець відмовився від готівки. Такі дані озвучили аналітики сервісу доставки Raketa, дослідивши оплати клієнтів в період з березня по вересень поточного року.

Карантин істотно вплинув на звички людей. Крім носіння масок, регулярної дезінфекції рук і спроб дотримання дистанції, українці стали відмовлятися від готівки. Так, якщо в березні число платежів готівкою серед клієнтів сервісу Raketa становило близько 40%, то до початку вересня цей показник знизився до 20% і продовжує зменшуватися.

Максимальне зростання безготівкових платежів припало на березень, коли був введений жорсткий карантин. Тоді за неповний місяць число платежів готівкою знизилося на 10%. У період з квітня по вересень кількість безготівкових оплат зросла ще на 10%: з 70% до майже 80%. При цьому тренд відмови від готівкових розрахунків продовжується.

Зростанню безготівкових платежів посприяв як карантин, так і різні активності, які проводили платіжні системи.

Наприклад, Visa в партнерстві з Raketa роздавали промокоди на знижку і безкоштовну доставку, щоб стимулювати людей замовляти їжу додому, мінімізувавши контакти.
___________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 308 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz