Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2021 » Січень » 27 » Уряд дозволив низці підприємств експортувати товари військового призначення

Розміщення новин компаній

Уряд дозволив низці підприємств експортувати товари військового призначення

Кабінет Міністрів надав низці суб’єктів господарювання повноваження на право здійснювати експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення для потреб виробництва.

Відповідні зміни уряд вніс до постанови від 12 липня 1999 року №1228 на засіданні у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, йдеться про дочірнє підприємство "Автоскладальний завод №2" ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс", науково-виробниче приватне підприємство "Спаринг-Віст Центр", ТОВ "Термал Віжн Текнолоджис", ТОВ "Доля і Ко. ЛТД", корпорацію "ТАСКО", ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Авіаційні системи України", ТОВ "Системний електронний транспорт", ТОВ "Телекарт-прилад".

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 219 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz