Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2021 » Лютий » 19 » Успішний дебют HF Agro на ЗЕРНОВИХ ТЕХНОЛОГІЯХ-2021

Розміщення новин компаній

Успішний дебют HF Agro на ЗЕРНОВИХ ТЕХНОЛОГІЯХ-2021

HF Agro, новий український бренд сільськогосподарської техніки, посилено набирає обертів і вже заявив про себе, відзначившись участю в міжнародній агропромисловій виставці – «Зернові технології-2021» і продемонструвавши ряд оригінальних розробок підвищеної ефективності.

Серед експонатів – аплікатори для внесення рідких добрив. Це інноваційний продукт, який з високою точністю вносить добрива безпосередньо в посівне ложе або іншу необхідну зону. При цьому аплікатор легко монтується як на культиватори, так і на сівалки незалежно від виробника агрегатів. А ємність для добрива кріпиться на раму знаряддя без проведення зварних робіт.

Так само на виставці можна було ближче познайомитися з новим поколінням розкидачів добрив. Агрегати HF Agro відрізняє простота в управлінні, точністю і рівномірність розподіляються речовин, що витримується незалежно від швидкості руху та виду внесеного добрива. Сьогодні в асортименті компактні і місткі моделі з різним розміром бака ємністю до 10 м3 (10 тис. Л.), А також дальністю розкидання до 36 м, що дозволяє підібрати розкидач під потреби будь-якого господарства.

Крім власних розробок і виробництва, HF Agro виступає офіційним дилером і представником ряду світових компаній. Зокрема, продуктів LEHNER (німецький виробник техніки для посіву, розкидання добрив, захисту рослин) і MaterMacc (італійська компанія, спеціалізується на виробництві сівалок точного посіву), які були продемонстровані в ході виставки.

Весняна серія машин – просапні сівалки MaterMacc, розроблені для посіву за класичною і мінімальною технологією, на легких ґрунтах і для прямого посіву. Модель оснащена дводисковим сошником з діаметром 390 мм, що прорізають пожнивні залишки в грунті. Знаряддя дозволяє підтримувати задану глибину загортання насіння. А сівалки точного висіву і TWIN ROW дозволяють висівати в дві лінії з відстанню в 22 см, використовуючи два індивідуальних висівних апарату. Агрегат значно підвищує врожайність на одній і тій же посівної площі.

До уваги аграріїв були запропоновані пневматичні сівалки LEHNER. VENTO і SuperVario-110, які надійно сіють насіння трав, проміжних культур, сидератів, вносять протівослізневие гранули, добрива та інші зернисті і гранульовані матеріали. VENTO відмінно справляється навіть з великими обсягами посівного матеріалу, наприклад, насіння трав 40кг / га або зернові 120кг / га. Особливість агрегатів – безступінчата регулювання ширини захвату (від 2 до 24 м) і діапазону розкиду.

Продукція компанії викликала зацікавленість широкого кола представників агробізнесу. Особливо великий інтерес відвідувачі виявляли до міні-сівалок і просапних сівалок, а також до переобладнання сівалок і культиваторів міжрядної обробки в агрегати для внесення рідких добрив. Залучили фермерів і лінійки розкидачів мінеральних добрив, які є актуальними напередодні сезону і широко представлені в асортименті HF Agro.

Інноваційний підхід, максимально кастомізовані рішення, широка гама техніки – далеко не всі переваги HF Agro.
Український бренд несе в собі абсолютно нову концепцію, спрямовану на вирішення завдань кожного конкретного господарства і розвиток сільськогосподарської галузі в цілому.

HF Agro завжди на крок попереду, експерти компанії проводять глибокий моніторинг даних і ретельно аналізують тенденції грунтово-кліматичних змін. Екстремальні погодні явища, посуха, інтенсивні опади, агресивні суховії не стануть на заваді. HF Agro допоможуть українським фермерством впоратися з ризиками, підвищити родючість грунту, захистити, зберегти, і примножити майбутні врожаї.

Фахівці марки знають, що потрібно сьогодні аграріям і готові задовольнити навіть найвищі вимоги і запити в грунту, підгодівлі, захисту і транспортуванні культурних рослин. Марка пропонує прогресивні і якісні продукти, що відповідають швидко мінливих вимог сільського господарства. Це функціональна і надійна техніка для агрозадач будь-якої складності, призначена для різних видів грунту і технологій обробки грунту. Техніка, яка допоможе аграріям зменшити витрати і легко досягти високої ефективності в сільгоспвиробництві, мінімізуючи людський фактор.
Крім продукції для сільського господарства в асортименті компанії також доступні і технологічні рішення для комунальної та дорожньо-будівельної галузі.

Окремий напрямок HF Agro – це унікальні нові продукти, активні бактеріальні комплекси для харчування і захисту рослин, які вирішують проблему нестачі азоту в грунті. Завдяки використанню цих біокомплексів вдвічі знижуються витрати на внесення азотних добрив, а головне, підвищується врожайність культур і стійкість до посухи.
У планах компанії на поточний рік – активна участь в агрособитіях, що проводяться як в Україні, так і за кордоном.
________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 243 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz