Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2020 » Липень » 28 » В Харкові створювали перше жіноче бізнес-ком’юніті

Розміщення новин компаній

В Харкові створювали перше жіноче бізнес-ком’юніті

22 липня в Харкові створювали перше жіноче бізнес-ком’юніті в прямому ефірі – Future Females Ukraine.

Як виявилося, єдина, хто може зробити бізнес жінки успішним, це вона сама. Нова реальність зміниться ще нескінченне число разів. Щоб жити в умовах постійних змін, знадобиться робити правильні кроки для своєї фінансової свободи.

Тому найбільш популярне вміння з тих, що диктують нам світові тренди — вміння вчитися. Наскільки Lifelong Learning може бути застосовано до українок в щоденних «таких цікавих» реаліях сьогодення?

На 24 млн працездатних людей в Україні доводиться 16 млн жінок і 8 млн чоловіків. Математика проста: на одного чоловіка, що працює, доводиться 1 кар'єристка та 1 домробітниця. З огляду на ритм, з яким розвиваються технології, зростають стартапи та змінюються моделі співпраці, проблеми в професійному розвитку жінок не сильно дивують. Вимушена зміна сфери жіночої діяльності, у зв’язку зі змінами ринків у світі, посилилась для багатьох ще й внаслідок пандемії.Та кому як не нам знати, що коли жінка робить те, що любить, у неї завжди є гроші. Зміцнення «жіночої сили», а саме збільшення фінансових активів, запит номер один і для окремих гарненьких голівок, і для спільнот, що об’єднуються для підтримки жінками одна одної. Бо одна голова — це окей, а спільнота, в якій можна обмінюватися контактами та запитами, отримувати всебічне сприяння, це набагато потужніше.

Future Females
, що буквально на днях з’явилися нарешті й в Україні, саме таке об'єднання жінок у світі. На платформі спільноти підприємниці мають можливість не тільки надихатися успіхами одна одної та знаходити співпрацю, а й отримувати доступ до тих ресурсів, які їм так необхідні тут і зараз для зміни професійного напрямку. Темою саме липневих івентів Future Females стали гроші. Дуже доречно це припало з презентацією та створенням першого жіночого ком’юніті такого формату в Україні в прямому ефірі, що транслювалося з Харкова на весь світ. Те, що для нас, українок таке ком’юніті актуальне, демонструє охоплення аудиторії у соціальних мережах – загалом це понад 40 000 переглядів вже в перший тиждень.

Що ж такого цікавого відбулося під час події?

Спікери, запрошені експертні та гості презентації обговорювали перші з найпоширеніших труднощів жінок на шляху до професійної реалізації. Часу в сучасної жінки не так вже й багато. А страхи, установки та переконання, що обмежують, додають перепон.Опитування, що робилися прямо під час презентації Future Females Ukraine в прямому ефірі, наявно демонструють, що «рулить» з них, на жаль, зовсім не гендерна складова.
Представниці харківських професійних шкіл розказали, що це наслідок не прокачаних так званих Soft Skills – комплексу гнучких навичок, що не пов’язані з конкретною спеціальністю, але впливають на успішну участь у робочому процесі та високу продуктивність.

Дійсно, на ринку відбулися величезні збої, що призвели до великих особистих та професійних змін в повсякденному житті. Але деякі речі залишаються незмінними. Тож покроковий план дій для жінок через сучасні скіли, необхідні в сучасних ринкових умовах також пролунав. «Ринок з жіночою цільовою аудиторією великий. Тому треба інвестувати в освіту жінок та в події, що підтримують цей напрямок. Це сприяє економічному зростанню, вигідному всім», — зазначила Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

А ось тепер уважно. Аудиторія жіночої бізнес спільноти, що брала участь в інтерактивних опитуваннях під час заходу, потребу в найбільш поширених Soft-навичках розподілила наступним чином. Попереду майстерність комунікації та лідерські якості. Гнучкість і адаптивність також має велику вагу в часи тотального стресу. І якщо час жінки практично підкорили, бо багато хто з нас примудряється за одиницю часу зробити безліч речей, то мистецтво публічних виступів можна ще вдосконалювати, вважають учасниці опитувань. Зважаючи на свої скіли, наші дівчата вважають, що вміння працювати в команді в них присутнє найбільше.

А як приручити ці Soft Skills?

Багато жінок не бажають знов сідати за парту через брак часу та страхи робити щось недосконало. Знаємо міста та поділимося з вами.

Засновниці професійних тренінгових центрів, представниці різних індустрій: фітнес, здорове харчування, Beauty, психологія, IT, Startup, English, що пропонують отримати базові навички, необхідні зараз в будь-якій діяльності, неодноразово самі починали з нуля та вміють передати знання швидко та ефективно:
Школа естетичної косметології «Because Beauty Studio» (because.studio) / Юлія Титаренко
Hotspot School of English (hotspot.school) / Оксана Веремей
Школа сомельє «Invino School» (invino.ua/school) / Ніна Лебедєва
Школа фітнесу та дієтології «YourBodyTomorrow» (instagram.com/yourbodytomorrow) / Тетяна Ярославська
Школа-студія зачісок і візажу «YouNova» (younova.kh.ua) / Юлія Новоселова
Kharkiv Startup Center (startupkharkiv.com) / Ольга Гольдина
Школа практичної психології «Я - практичний психолог» (tatbalan.com/pp) / Тетяна Балан
IT-школа «SOURCE iT» (sourceit.com.ua) / Оксана Портянкіна

«Професійні навички (Hard Skills) можна напрацювати – тут є чіткі параметри та інструкції. Але життя з нескінченними шансами та свободою вибору говорить нам, що бракує Soft Skills – компетенцій майбутнього. З ними шлях в діяльності жінки почнеться, коли вона сама цього забажає. А перший крок варто робити в хорошій компанії близьких друзів», — прокоментувала Юлія Титаренко, модератор Women’s Skills Day, засновниця Because Beauty Cosmetology.Вечір завершився креативними чоловічими перфомансами від Харківського національного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка Схід Opera та розіграшем подарунків від спікерів й парнерів заходу.

Презентація першого жіночого ком’юніті в прямому ефірі проходила 22 липня в рамках бізнес-форуму Women’s Skills Day за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Захід було організовано командою Create Kharkiv – Управлінням Інноваційного Розвитку та Іміджевих проектів, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Запис трансляції доспуний на YouTube-каналі Create Kharkiv: https://youtu.be/SBkBPVnxC4Q

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 180 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz