Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Грудень » 28 » В Україні з'явився зручний сервіс переказу грошей із-за кордону онлайн

Розміщення новин компаній

В Україні з'явився зручний сервіс переказу грошей із-за кордону онлайн

За даними Мінсоцполітики України, за кордоном працює від 7 до 9 млн українців, з яких близько 3,2 млн – на постійній основі. Більшість з них, побоюючись високих комісій і не бажаючи витрачати багато часу на грошові перекази, вважає за краще перевозити зароблені гроші в Україну готівкою.

Вплинути на ситуацію може онлайн-сервіс Portmone.com, який спільно з Visa та АТ “Альфа-Банк” запустив зручну, а головне – доступну і надійну послугу міжнародних онлайн-переказів. Тепер власники іноземних карток Visa можуть легко переказувати гроші на картки будь-яких українських банків, і вони приходять на рахунок протягом декількох хвилин.

Переказати гроші можна з Австрії, Польщі, Німеччини, Франції, Чехії, Румунії, Словаччини, Болгарії, Бельгії, Греції, Італії, Словенії, Угорщини та Португалії. При цьому в Portmone.com вже працюють над тим, щоб розширити цей список.

До 13 січня 2020 р. комісія за перекази відсутня. Тому не варто втрачати можливість заощадити і особисто переконатися у зручності, простоті і безпеці сервісу.

Як скористатися послугою?

Щоб скористатися послугою, необхідно перейти на сторінку грошових переказів і виконати кілька простих дій:

Заповнити дані відправника (реквізити картки, ім'я, прізвище, телефон і email);
Вказати номер картки, ім'я, прізвище та телефон одержувача;
Прийняти офіційні правила використання сервісу і політику конфіденційності;
Підтвердити переказ.

Для зручності користувачів вводити ім'я та прізвище відправника / одержувача можна як кирилицею, так і латиницею.

Виконати грошовий переказ із-за кордону в Україну можна на сайті portmone.com з будь-якого комп'ютера або мобільного пристрою. Найближчим часом послуга стане доступна також для користувачів мобільного додатку Portmone.com.
______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 285 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz