Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Квітень » 3 » Vega почала співпрацювати з новим контакт-центром ARCE

Розміщення новин компаній

Vega почала співпрацювати з новим контакт-центром ARCE

У березні національний телеком-оператор Vega почав співпрацю з новим колл-центром.

Провайдер довірив одну з ключових функцій з обслуговування своїх абонентів професіоналам з компанії ARCE, яка успішно працює на ринку з 2007 року і співпрацює з низкою провідних українських та міжнародних компаній. Новий партнер запропонував найкращі умови і готовий активно розвивати всі ключові аспекти обслуговування клієнтів Vega: проводити професійні консультації, якісно обробляти усі види звернень та оперативно знаходити рішення для клієнтів, а також суттєво посилити напрям продажів, фокусуючись на просуванні комплексних послуг існуючим та новим клієнтам.

«Ми раді, що для нашого партнера, компанії ARCE, турбота про клієнта та професіоналізм є найвищими пріоритетами, і впевнені, що такий підхід дозволить забезпечити високі стандарти сервісу, значно поліпшити клієнтський досвід, залучити безліч нових користувачів для Vega і допоможе істотно підвищити ефективність нашого бізнесу», – коментує комерційний директор телекомунікаційної групи Vega Юрій Швець.

«Vega – сильний національний бренд, системний бізнес. Залучатися до завдання компанії з такими вступними цікаво та почесно, – зазначає генеральний директор ARCE Володимир Мельник. – Але ще більше нам імпонує факт, що в основу свого комерційного успіху Vega закладає насамперед створення по-справжньому зручних та зрозумілих рішень для своїх користувачів. Ми чудово розуміємо, наскільки важлива в такому підході функція лінії підтримки. Нам належить якомога швидше вивчити всі нюанси, щоб стати надійним продовженням клієнтоорієнтованої стратегії Vega telecom».

Перехід національного колл-центру Vega до нового партнера пройшов без ускладнень. Наразі завершено перехідний період, усі системи працюють в штатному режимі, IVR налагоджений, оператори пройшли необхідне навчання та володіють експертизою і повним арсеналом інструментів для якісного обслуговування клієнтів компанії.
_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 245 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz