Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2020 » Грудень » 3 » Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, необхідний для «промислового безвізу»

Розміщення новин компаній

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, необхідний для «промислового безвізу»

Сьогодні, 3 грудня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні євроінтеграційний законопроєкт №2477 про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію». 252 народних депутатів підтримали цей законопроєкт. Про це доповідає Євроінтеграційний портал.

Головна зміна, яку передбачає законопроєкт, – це європейський добровільний підхід до конкретних стандартів при виробництві промислової продукції. Тобто бізнес зможе самостійно обирати, які кращі світові стандарти або практики використовувати при виробництві продукції, при цьому головним орієнтиром стає безпечність для здоров'я споживача.

Ці зміни реалізують Угоду про асоціацію з ЄС в частині технічних вимог до промислової продукції, а отже – відкривають шлях до інтеграції у внутрішній ринок Євросоюзу.Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 198 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz