Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Червень » 11 » ВОЛЯ відкрила в Івано-Франківську другий центр сучасних технологій

Розміщення новин компаній

ВОЛЯ відкрила в Івано-Франківську другий центр сучасних технологій

Компанія ВОЛЯ активно розширює мережу своєї присутності. Цього тижня було відкрито другий центр сучасних технологій у місті Івано-Франківську.

ВОЛЯ відкрила Центр сучасних технологій в Івано-Франківську за адресою вул. Вовчинецька, 172-а. ЦСТ розташований в районі «Позитрон» - одному з найбільших у місті.

Це другий центр ВОЛЯ в Івано-Франківську. У березні 2018 року тут відбулося офіційне відкриття ЦСТ у самому центрі міста за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 12.

- Розуміючи можливості ринку і те, що район «Позитрон» має великий потенціал для розвитку компанії, ми вирішили відкрити тут новий центр. Багато жителів цього району (52% усієї бази) користуються нашими послугами і хочуть розширити їхній спектр, тому тепер ми стали ближче до них, - коментує відкриття Володимир Симоненко, директор івано-франківської філії. Наші консультанти не просто знавці телекомунікаційних послуг, вони готові порадити, заспокоїти, переконати так, щоб людина пішла від нас з гарним настроєм. Наприклад, допомогти у виборі потрібного абоненту набору послуг. Адже усі послуги компанії включають різноманітні основні і додаткові пакети. Ми прагнемо надавати якісні послуги, зручність і комфорт для кожного абонента, сприяти позитивному іміджу компанії, - розповів пан Симоненко.

В Україні зараз працюють понад 50 Центрів сучасних технологій ВОЛЯ. За останні три роки компанія інвестувала в їхній розвиток 10 млн грн.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 172 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz