Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 23 » Встановлено новий національний рекорд на лотерейному ринку України

Розміщення новин компаній

Встановлено новий національний рекорд на лотерейному ринку України

18 червня 2019 року експерт Національного Реєстру Рекордів України (НРРУ) Віталій Зорін зафіксував перемогу «М.С.Л.» у номінації «Єдиний український оператор державних лотерей, який протягом 6 років тричі підтвердив відповідність своїх процесів стандартам Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО (EL) і двічі - стандартам Світової лотерейної асоціації (WLA)».

«Не кожного дня доводиться реєструвати щось подібне й грандіозне в рамках України, Європи і навіть світу. Компанії «М.С.Л.» удалося за 6 років отримати три сертифіката Європейської асоціації, яка контролює діяльність державних лотерей, і два світових сертифіката від схожої асоціації, яка в світовому масштабі контролює все те ж саме», - зазначив пан Зорін.

«Сертифікація відповідності до стандартів відповідальної гри - це певна соціальна складова та соціальна відповідальність оператора державних лотерей. Наявність даного сертифікату - це, перш за все, демонстрація того, що всі бізнес-процеси компанії, пов'язані із розробкою ігор, дизайнів, систем розповсюдження, були приведені до міжнародних стандартів і перевірені міжнародною аудиторською компанією», - підкреслив директор з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.» Павло Вайсеро.

Сертифікати підтверджують - робота компанії відповідає міжнародним стандартам, а всі лотереї та продукти є максимально безпечним видом розваг для українців.

«Ми регулярно проводимо соціальні дослідження на предмет розуміння проблематики ігроманії, на предмет мінімізації ігроманії в Україні. Окремо фахівці компанії обмежують і рекламне просування - перш за все, щоб захистити неповнолітніх. Ми розуміємо, що в короткостроковій перспективі це відзначиться негативно на фінансових показниках компанії. Але в довгостроковій перспективі, стратегічно, це є нашою інвестицією в культуру розвитку лотерейної індустрії. Ми розуміємо, що від цього виграють не тільки оператори державних лотерей, а й с
успільство», - повідомив представник «М.С.Л.».

Нагадаємо, що у червні 2013 року «М.С.Л.» став першим лотерейним оператором в Україні, який отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської асоціації державних лотерей і ТОТО. Це свідчить про те, що оператор привів усі свої бізнес-процеси у відповідність до європейських стандартів, які захищають інтереси гравців у лотереї.

Наприкінці травня 2016 року компанія пройшла повторний незалежний закордонний аудит і залишилася єдиним українським лотерейним оператором, який зміг підтвердити свою відданість принципам європейських стандартів і вдруге отримати «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

Ще через 3 роки, наприкінці травня 2019 року, оператор державних лотерей «М.С.Л.» уже втретє отримав від EL чергову відзнаку та визнання у вигляді нового «Сертифікату відповідності стандартам відповідальної гри». Це досягнення офіційно було оформлено на урочистій церемонії Certification Award у рамках Конгресу EL, який відбувся в Антверпені (Бельгія). Оригінал документу від президента ЄЛ Хансйорга Холткемайєра і генерального секретаря ЄЛ Ар’яна Вант Веєра отримав віце-президент оператора державних лотерей «М.С.Л.» Євген Власенко.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.» приєднався до Світової лотерейної асоціації (The World Lottery Association, WLA). Того ж року компанія отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» найвищого, 4-го, рівня від WLA. Через три роки компанія «М.С.Л.» підтвердила відповідність стандартам відповідальної гри WLA та отримала другий сертифікат найвищого рівня.

Таким чином «М.С.Л.» залишається своєрідним флагманом, який задає високу планку для всього вітчизняного ринку лотерей та не словом, а ділом демонструє, якими мають бути сучасні соціально-відповідальні лотерейні оператори, адже для «М.С.Л.» сертифікація за міжнародними стандартами - це частина соціальної відповідальності компанії.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 259 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz