Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Серпень » 7 » Wise IT дарує 22% знижки на покупку G Suite

Розміщення новин компаній

Wise IT дарує 22% знижки на покупку G Suite

Компанія Wise IT пропонує своїм клієнтам скористатися чудовою нагодою - не тільки безкоштовно протестувати комплексний пакет G Suite протягом 30 днів, але і придбати його зі знижкою в 22%

Пакет G Suite - це розумне рішення від Google популярне серед компаній, які цінують свій час, ресурси і гроші. Підключаючи G Suite, Ви не тільки отримуєте корпоративну пошту з інтерфейсом Gmail і всі інші необхідні додатки для співпраці команд, а й скорочуєте IT-витрати, тому що всі необхідні інструменти вже входять в пакет і не потрібно платити за ліцензії Microsoft Office.

Давайте спробуємо розібратися, які ще переваги від використання пакета G Suite Ви отримаєте, скориставшись нашою пропозицією.

Гнучка спільна робота: за допомогою загальних календарів легко вибрати зручний всім учасникам час для зустрічі і відразу ж спланувати її, розіславши автоматичні запрошення по електронній пошті. Також легко перетворити будь-яку нараду в відеоконференцію (до 250 учасників), де б Ви не знаходилися: знадобиться лише комп'ютер або мобільний пристрій з веб-камерою.

Робота з документами, таблицями та презентаціями з одночасним доступом на будь-яких пристроях і навіть офлайн. Дуже зручно, що правки інших користувачів видно відразу, а у вбудованому чаті і коментарях можна задавати питання або пропонувати рішення під час редагування.

Безпечне і містке сховище даних: робочі файли зберігаються централізовано з можливістю моментального доступу з будь-якого пристрою. Ви можете спільно переглядати, редагувати і завантажувати файли і всі оновлення автоматично зберігаються на Диску в загальному доступі.

Щоб підвищити рівень безпеки Ви можете включити двоетапну аутентифікацію і систему єдиного входу. Архівуйте електронні листи і записуйте чати і керуйте налаштуваннями їх зберігання.

Вибираючи Пакет G Suite - Ви обираєте мобільність, зручність, ефективну командну роботу, безпеку та завжди саме той результат, на який розраховуєте!

-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 307 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz