Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Березень » 5 » За керування змінами Ощадбанку в правлінні буде відповідати Олена Малинська

Розміщення новин компаній

За керування змінами Ощадбанку в правлінні буде відповідати Олена Малинська

Згідно з рішенням наглядової ради Ощадбанку від 3 березня переможцем конкурсу на заміщення посади члена правління, відповідального за керування змінами, стала Олена Малинська. До роботи вона приступає 5 квітня 2021 року. Контракт розраховано на 5 років.

Олена Малинська закінчила Київській національний університет ім. Т.Г.Шевченка, де здобула диплом магістра з менеджменту за спеціальністю «Менеджмент у виробничий сфері» та диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство».

Олена Малинська почала свою кар’єру в аудиторській компанії «Артур Андерсен», де працювала в київському та американському офісах компанії. Її досвід роботи у фінансовому секторі – більше ніж 20 років, з яких 19 років – на керівних посадах в українських банках. З лютого 2014 по серпень 2020 року обіймала посаду голови правління ПАТ «Банк Кредит Дніпро». До того працювала головою правління ПАТ «Енергобанк», заступником голови правління – фінансовим директором ПАТ «Альфа-Банк», заступником голови правління – фінансовим директором ЗАТ «ПроКредит Банк».

Головною метою новопризначеного члена правління стане координація виконання програми трансформації Ощадбанку. Ця програма має на меті підвищення ефективності та комерціалізацію банку. Кінцевою метою впровадження змін є мажоритарна чи повна приватизація Ощадбанку до кінця 2025 року.

Наглядова рада Ощадбанку вітає Олену Малинську з призначенням та бажає успіху на новій посаді.
_________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 351 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz