Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2020 » Січень » 9 » За підсумками 2019 року МХП утримує лідерство в сфері впровадження сучасних еко-рішень і технологій

Розміщення новин компаній

За підсумками 2019 року МХП утримує лідерство в сфері впровадження сучасних еко-рішень і технологій

МХП визнаний одним з найпотужніших драйверів впровадження інновацій в українській економіці, а також зайняв перше місце серед агровиробників в рейтингу 50 найбільш інноваційних компаній України.

У минулому році агроіндустріальний холдинг МХП реалізував ряд системних еко-інновацій, які дозволяють йому зберігати незаперечне лідерство в сфері впровадження сучасних технологій і підвищення екологічності виробництва.

Найамбітніший проект холдингу — біогазовий комплекс «Біогаз Ладижин» встановленої енергетичної потужністю 24 МВт, перша черга на 12 МВт уже запущена в експлуатацію. Він стане найбільшим в світі.

«Комплекс з виробництва біогазу — це високотехнологічний об'єкт, де органічні відходи птахівництва перетворюються в чисту «зелену» енергію й органічні добрива за найвищими світовими екологічним стандартам. Виробленої енергії першої черги біогазового комплексу МХП вистачить для забезпечення електрикою близько 40% потужностей агроіндустріальних кластера МХП. До нього входять: найбільша в Європі «Вінницька птахофабрика» з переробним комплексом і бригадами вирощування курчат, комбікормовий комплекс, олієпресовий завод, інкубаторна станція і водофільтрувальна станція», — розповів Іван Тракслер, директор «МХП Еко Енерджи».

Екологічна стратегія агроіндустріального холдингу МХП передбачає перехід на використання чистої «зеленої» енергії і відмову від викопних видів палива з метою зменшення емісії парникових газів. Інвестиції в цей проект, а також фінансування інновацій холдингом склали близько 22,5 мільйонів доларів.

Також компанія приділяє велику увагу створенню замкнутих технологічних циклів, що дозволяють їй мінімізувати вплив на навколишнє середовище. У 2019 компанія пілотувала на базі свого комбікормового напряму технологію переробки відходів і лушпиння в паливні брикети. Вони мають вищу тепловіддачу і менш шкідливі при спалюванні для навколишнього середовища, ніж традиційні викопні види палива. Цей проект, у якому компанія створила власну технологію брикетування, буде масштабований на інших підприємствах холдингу.

«Мета МХП — забезпечити весь технологічний процес власною «зеленою» енергією та зробити наше виробництво абсолютно екологічно чистим. Ми до цього йдемо, і ми це зробимо!», — озвучив цілі екологічної стратегії МХП його засновник та голова правління Юрій Косюк.

Мета екологічної стратегії Групи МХП — трансформація шляхом перетворення в «зелену» eco-friendly компанію. Підприємства МХП, яких в Україні налічується понад 30, проходять регулярний еко-аудит з боку європейських контролюючих органів. Тому, щоб відповідати європейським екологічним регламентам, в МХП працює цілий штат спеціалістів-екологів.

«На кожному підприємстві є штатні екологи або люди, які відповідальні за охорону навколишнього середовища. Крім мене ще чотирнадцять екологів, які здійснюють свою діяльність в рамках кожного підприємства», — розповів про стандарти еко-контролю в холдингу Олександр Семенець, головний еколог МХП.
______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 176 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz