Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Січень » 21 » Закінчується термін дії контракту з головою правління ПриватБанку Петром Крумханзлом

Розміщення новин компаній

Закінчується термін дії контракту з головою правління ПриватБанку Петром Крумханзлом

23 січня закінчується термін дії контракту з головою правління ПриватБанку Петром Крумханзлом, який очолював банк протягом останніх трьох років.

Відповідно до українського законодавства, закінчення терміну дії контракту вимагає проведення процедури конкурсного відбору на посаду нового голови правління. Цей механізм забезпечує незалежність та професійність обраного керівника.

До призначення нового голови правління ПриватБанку виконуючою обов’язків буде Ганна Самаріна, заступник голови правління ПриватБанку з питань фінансів.

Шерон Іскі, голова Наглядової ради ПриватБанку, висловила вдячність Петру Крумханзлу за його професійність, наполегливість та мужність у захисті інтересів банку та мільйонів його вкладників: «Від імені Наглядової ради та від свого імені я хочу подякувати Петру за те, що він очолював ПриватБанк протягом трьох років надзвичайних викликів та за його великий внесок, завдяки якому ПриватБанк здобув чимало значних досягнень».
_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 186 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz