Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Січень » 15 » «Запоріжкокс» завершив модернізацію коксових батарей

Розміщення новин компаній

«Запоріжкокс» завершив модернізацію коксових батарей

«Запоріжкокс» в рамках реалізації програми оновлення виробничих потужностей завершив черговий етап модернізації коксових батарей № 5-6. Інвестиції склали близько 139 млн гривень.

Згідно з програмою модернізації і реконструкції коксового виробництва, у 2020 році на коксових батареях № 5-6 ПрАТ «Запоріжкокс» проведено ремонт 26 простінків камер коксування, викона-но заміну елементів армування, броней і анкерних колон на печах. З машинної та коксової сторін батарей проведена перекладка крайніх вертикаль і установка нових дверей на камерах коксу-вання. Виконано ремонт газової арматури.

З метою забезпечення безпеки виконання робіт на КБ № 5 проведено капітальний ремонт кінце-вого майданчика - замінені металоконструкції, бетонне перекриття, встановлені нові сходові ма-рші й огорожі.

«Не дивлячись на коронакризу, «Запоріжкокс» продовжує планомірно виконувати взяті на себе зобов'язання по модернізації виробничих потужностей і системному зниження навантаження на навколишнє середовище. Капітальний ремонт батарей дозволив нам не тільки утримати, але й збільшити виробництво коксу в 2020 році, без перевищення екологічних норм», - зазначив гене-ральний директор «Запоріжкоксу» Олександр Третьяков.

Капітальний ремонт проводився в умовах діючого виробництва, що дозволило утримувати стабільне виробництво коксу - за 2020 рік на підприємстві вироблено 853,12 тис. тонн доменного коксу, що вище на 3% від показників 2019 року.

Нагадаємо, програма реконструкції коксових батарей № 5-6 є одним з основних стратегічних проектів інвестиційної програми «Запоріжкоксу». Капітальний ремонт із загальним бюджетом 250 млн гривень стартував в 2017 році. Планується виконати його поетапно в умовах діючого вироб-ництва до 2023 року.

_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 330 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz