Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Серпень » 6 » ZCentral - рішення, яке надає свободу вашим вимогливим користувачам

Розміщення новин компаній

ZCentral - рішення, яке надає свободу вашим вимогливим користувачам

Компанія HP Inc. вивела на ринок новий продукт - ZCentral, який представляє собою віддалену робочу станцію для високопродуктивних систем, що дуже актуально на сьогоднішній день, коли багато працівників працюють дистанційно.

ZCentral створює гнучкі можливості для віддаленої мобільної роботи і дозволяє централізувати високу обчислювальну потужність в єдиній локації (серверна/датацентр), звільняючи користувачів, що працюють з енергоємними графічними додатками, від прив'язки до конкретного робочого місця. Це рішення об'єднує в собі високопродуктивні робочі станції Z Workstation від HP Inc. і програмне забезпечення ZCentral Remote Boost і ZCentral Connect.

ZCentral надає ІТ-підрозділам прогнозовану віддалену продуктивність, яка доступна незалежно від використовуваних периферійних пристроїв, а також можливість простого управління зі збереженням високого рівня безпеки даних. Рішення здатне мінімізувати проблеми і витрати, пов'язані з управлінням різними платформами і пристроями, при цьому надаючи безпечний віддалений доступ для користувачів.

Чудове рішення для віддаленої роботи з повним контролем і безпечним доступом до даних, особливо там, де важливі принципи Compliance, NDA, GDPR і т.п.

ZCentral зацікавить дизайн-студії та креативні агенції, що займаються створенням контенту і постпродакшн, архітектурні і проектні організації, аніматорів і поліграфістів. Рішення підтримує роботу з пристроями на базі Windows, Linux або MacOS, відрізняється високою гнучкістю і дозволяє користувачам працювати практично на будь-якому периферійному пристрої і з будь-якої точки світу.
____________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 374 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz