Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Березень » 9 » Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» визнано «Підприємство року 2020»

Розміщення новин компаній

Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» визнано «Підприємство року 2020»

Згідно результатів комплексного аналізу за 2020 рік, та за бездоганну ділову репутацію Публічному акціонерному товариству «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» присвоєно почесне звання «Підприємство року 2020».

ПАТ «ЖЦПК» - це потужний сучасний комплекс з повним циклом виробництва паперу, картону, гофрокартону, широкого різновиду гофротари та литої тари (лотки для яєць).

За більш ніж 68 років свого існування, ПАТ «ЖЦПК» неодноразово був переможцем у різних бізнес- та професійних конкурсах. Так, у 2019 році гофропродукція Жидачівського комбінату, «Шоу-бокс» отримав перемогу у конкурсі "Українська зірка упаковки 2019" за вдалу конструкцію, міцність гофрокартону та відповідність щодо замовлених параметрів!

Визначною подією у 2020 році для Жидачівського комбінату стало повне оновлення цеху литої тари зі спроможністю виробництва лотків для яєць коло 50 млн. шт. у рік. Цілеспрямованість фахівців-професіоналів, ефективний менеджмент, широкий асортимент та висока якість продукції відзначилися на усіх показниках діяльності Жидачівського комбінату.

ПАТ «ЖЦПК» нагороджено Статус-нагородою та Національним Сертифікатом "Підприємство року 2020" і Міжнародним сертифікатом «The Enterprise of the Year-2020», що завіряється аудиторами Standard Chartered Rating (Німеччина, ЄС) та International Rating Association (Гонконг).

Кожна перемога для Жидачівського комбінату стає черговим трампліном до нових досягнень!
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 165 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz