Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2021 » Травень » 12 » ZHIYUN SMOOTH-Q3 - стедікам, що осяє ваші відео

Розміщення новин компаній

ZHIYUN SMOOTH-Q3 - стедікам, що осяє ваші відео

Компанія Fly Technology (flytechnology.ua), професійний дистриб’ютор високотехнологічних гаджетів в Україні, представляє новий стедікам ZHIYUN Smooth-Q3. Новий компактний трьохвісний стабілізатор виділяється вбудованою поворотною лампою підсвічування, максимально простим та ергономічним дизайном та 17 розумними шаблонами.

Новий стедікам - це вдосконалена модель з серії SMOOTH Q, з унікальним новим компактним та ергономічним дизайном. Нова функціональність, включаючи розширені функції освітлення та розумні шаблони, забезпечує більше творчих можливостей для зйомки. Тоді як покращений дизайн руків’я та розташування елементів керування, спрощують взаємодію з користувачем. І всі ці покращення доступні за дуже конкурентоспроможною ціною.

Яскраве відео навіть вночі


Smooth-Q3 може похвалитися унікальною функцією підсвічування. Не важливо що ви знімаєте: кліпи для Tik Tok, влоги, відео для соціальних мереж або просто для розваги - ви отримаєте якісне відео і вдень, і вночі.

Стедікам обладнано вбудованим світлодіодним підсвічуванням зі світловою температурою 4300 K. Освітлення має три рівня яскравості, для коригування заповнення кадру при зйомці на різних відстанях. А ще оно може розвертатися на 180° натиском однієї сенсорної кнопки. Це дуже зручно для швидкого перемикання між загальним кадром та портретною зйомкою в умовах недостатнього освітлення.

Створи історію за допомогою інтелектуального відеоредактора

Оновлений фірмовий додаток ZY Cami пропонує власникам Smooth-Q3 можливість створювати цікаві відео-історії за допомогою розумних шаблонів та удосконаленого відеоредактора.

На вибір доступні 17 шаблонів SmartMode, які прискорюють створення регулярних відеосюжетів. Також ZY Cami дозволяє створювати власні шаблони та додавати музику, спецефекти та фільтри з великої бібліотеки редактора.
З нових функцій додатку також варто згадати можливість управління режимами зйомки за допомогою жестів, функцію відстеження SmartFollow 3.0, миттєве масштабування Dolly та MagicClone Pano, які активуються одним натисканням кнопки зйомки для позначення цілі та активації розумного відстежування.

Оновлений дизайн для зручнішої зйомки

Стедікам - це компактний робочий інструмент, який повинен бути готовим до роботи у максимально короткий час. І Smooth-Q3 і цьому сенсі на голову обійшов свого попередника Smooth-Q2. Він легше складається, має меншу вагу працюючи при цьому з більшим корисним навантаженням. Його розміри становлять 180х136х40 мм, тоді як він важить всього 340 г і може витримати корисне навантаження у 280 г.

Крім покращеного механізму складання/розкладання, користувачі також можуть насолодитися зручним керуванням і зйомкою. Все завдяки надзвичайно компактному та ергономічному руків’ю.

Нове інтуїтивно зрозуміле розміщення кнопок забезпечує загальну плавність роботи. Наприклад, потрійним натисканням на кнопку зйомки відбувається переключення між портретним та альбомним режимами - що може бути простіше. Тож надширококутна зйомка доступна так само легко, як і запис відео у портретному режимі.

Додаткові переваги для членів ZY Prime

Нарешті, спеціальні переваги для членів ZY Prime. Вони включають: можливість редагування в Інтернеті, функцію відстеження обличчя у камері, додатковий ефект “гламур” та режим зйомки коротких відеороликів, а також платформу для трансляцій наживо. Крім того, за допомогою функції дистанційного керування ZY Remo, другий пристрій може керувати мобільним телефоном на стедікамі, одночасно забезпечуючи просте перемикання між режимами зйомки та моніторингу.

Ціна та доступність

Новинка з’являться у продажу у другій половині травня. Придбати її можна буде у ексклюзивного дистриб’ютора - компанії Fly Technology (https://flytechnology.ua/brand/zhiyun) або у національних торгових мережах.
Стедікам буде доступний у двох комплектаціях - Стандартній та Комбо. Стандартна буде включати сам стабілізатор, міні-трипод і місячну підписку на ZY Prime. А версія Комбо додатково пропонує чохол, ремінець на руку, 13 місяців підписки на ZY Prime, додатки для дистанційного керування, розумного відстежування, живих трансляцій та пріоритетне завантаження відео у хмару.

Роздрібна ціна:

• Smooth-Q2 у Стандартній комплектації - 3030 грн.
• Smooth-Q2 у комплектації Комбо - 3710 грн.
__________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 461 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz