Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Нафта, газ, енергетика » 2021 » Вересень » 10 » Австралійська компанія планує інвестувати у будівництво вітропарку на Херсонщині

Розміщення новин компаній

Австралійська компанія планує інвестувати у будівництво вітропарку на Херсонщині

Австралійська компанія CWP Global планує інвестувати 76 мільйонів євро у вітроелектростанцію на Херсонщині.

Як повідомляє видання «Агробізнес Сьогодні» з посиланням на kherson.net.ua, вітропарк матиме потужність 73 МВт, де працюватимуть 360 осіб.

Нині міжнародний розробник енергетичної інфраструктури CWP Global придбав відповідний наземний вітровий проект. 6 вересня прозвучала заява, що будівельні роботи почнуться не раніше 2023 року.

«Потенціал відновлюваної енергетики України і її близькість до зростаючого ринку Європи стали ключовими моментами при виборі місця для будівництва вітроелектростанції CWP Global», - сказав голова компанії Марк Крендалл.

Австралійська компанія CWP з центральним офісом в Ньюкаслі заснована в 2007 році. З тих пір вона розробила майже 2 000 МВт проектів відновлюваної енергії. Зокрема і найбільшу в Європі діючу наземну вітрову електростанцію.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 256 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz