Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2021 » Серпень » 5 » Ділись файлами, а не бактеріями

Розміщення новин компаній

Ділись файлами, а не бактеріями

Wilk Elektronik SA, власник бренду GOODRAM, починає випуск USB UME CARE - компактного USB накопичувача у антибактеріальному корпусі. Просування нового продукту відбуватиметься під слоганом “ділись файлами, а не бактеріями”.

Новинка входить до популярної лінійки USB накопичувачів UME. Після виходу біорозкладаної флешки UME ECO FRIENDLY, яка отримала звання “must have” від журі Łódź Design Festival, новий флеш-накопичувач поповнює перелік моделей які мають додаткові властивості окрім передачі файлів. Під час виготовлення корпусу UME CARE використовується технологія Biomaster: до нього додаються іони срібла які мають антимікробні властивості. Завдяки цьому вже через 24 години 99% мікроорганізмів на поверхні пристрою гинуть. Ця модель є відповіддю на зростаючий запит суспільства на безпечні та гігієнічно-чисті пристрої для повсякденного та офісного використання.

"Ми хотіли створити накопичувач, який створюватиме безпечне робоче середовище у офісі, а також у життєвому просторі. Невеликі повсякденні предмети, такі як мобільний телефон, клавіатура чи офісне обладнання, є одними з головних плацдармів для розмноження бактерій, а контакт шкіри із забрудненим предметом - один із найпоширеніших шляхів передачі мікробів. Кожен з нас щодня взаємодіє з великою кількістю забруднених предметів, а потім неодноразово торкається обличчя, рота, носа чи очей, і це чудовий портал для проникнення мікробів у організм. Щоб мінімізувати ризик поширення мікробів, необхідно, окрім підтримки власної гігієни, подбати про робоче середовище.
При цьому варто скористатися перевагами новітніх технологій та матеріалами з антибактеріальними властивостями, такими як іони срібла, що використовуються у корпусі UME CARE". - наголошує Веслав Вільк, президент Wilk Elektronik SA.

Антибактеріальні властивості корпусу були підтверджені лабораторними випробуваннями, влаштованими виробником. Це означає, що UME CARE відповідає стандарту ISO 22196. Слід зазначити, що антибактеріальні властивості флешка не зменшуються з часом. Отже, вона повністю захищена від бактерій протягом усього періоду використання. Більш того, цей накопичувач відзначається дуже добрими технічними характеристиками, які характерні і для попередніх моделей сімейства UME. Модель доступна у варіантах з місткістю 16, 32, 64 та 128 ГБ і оснащена інтерфейсом USB 3.0 (3.1 покоління 1). Швидкість читання з USB накопичувача сягає 60 МБ/с, а швидкість запису - 20 МБ/с.

____________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 331 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz