Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2021 » Жовтень » 21 » Дослідження ефективності агрегатів LOZOVA MACHINERY: підсумки, частина І

Розміщення новин компаній

Дослідження ефективності агрегатів LOZOVA MACHINERY: підсумки, частина І

LOZOVA MACHINERY підбивають підсумки першого етапу дослідження ефективності ґрунтообробних агрегатів, який полягав у порівнянні роботи чотирьох різних машин у першій стерньовій обробці ґрунту на стерні ярого ячменю.

Дослідження проводилися на полях Миколаївського національного аграрного університету за підтримки Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки й технологій імені Леоніда Погорілого.

У польових випробуваннях взяли участь агрегати, які призначені для поверхневої, дрібної обробки ґрунту з одночасним її подрібнення, підрізання кореневої системи бур'янів і пожнивних залишків, їх часткового загортання і мульчування поверхні поля:

- рублячий ротаційний подрібнювач DUCAT RST-6 з робочим органом ніж-ротор;
- борона вертикальної обробки Verti-till DUCAT UVT-6 з турбо-диском;
- коротка дискова борона-лущильник DUCAT-2,5 з варіодиском;
- важка зубова борона LIRA XL-21 (штригеля).

Висота стерні ярого ячменю склала 16,6 см. Оцінювалася якість роботи за наступними критеріями: накопичення вологи, вміст агрономічно-цінних агрегатів, схожість насіння падалиці та бур'янів, інтенсивність розкладання рослинних залишків, схильність до ущільнення дна обробки.

Дослідження показали, що кожен агрегат LOZOVA MACHINERY має свої сильні сторони.

Найкраще збереження вологи забезпечила дискова борона DUCAT

Під час випробування в динаміці виміряли вологоємність ґрунту в шарах нижче глибини обробки. Структура ґрунту була абсолютно правильною. Потім підрахували зміст агрономічно-цінних агрегатів.

DUCAT-2,5 отримав найвищий показник, у порівнянні з іншими знаряддями, – 78,7.

Однією з основних якісних ознак ґрунтів є саме розмір агрегатів. Ґрунтова маса складається з грудочок різних форм і розмірів. У агрономічному сенсі ґрунт вважається структурним, якщо грудкувато-зернисті агрегати розміром від 10 до 0,25 мм складають понад 55. Такі агрегати називаються агрономічно-цінними. Вони володіють водоміцністю, протистоять розмиваючим діям води, забезпечують оптимальний водно-повітряний режим ґрунтів.

Відзначимо, що в інших випробовуваних знаряддях даний показник також дуже хороший.

DUCAT UVT – найменше ущільнення

Ще одне питання, на яке шукали відповідь під час випробування, – який тип робочих органів створить менше ущільнення? За цим критерієм беззаперечним переможцем стала борона вертикальної обробки DUCAT UVT-6 з майже плоским рифленим диском, встановленим з кутом атаки 5 °.

Найкраще подрібнення – DUCAT RST

Управління рослинними залишками – одна з головних задач першої стерньової обробки. Для оцінки ґрунтообробних знарядь LOZOVA MACHINERY за цим критерієм були виміряні ступінь подрібнення і розщеплення залишків, оцінена провокація сходів падалиці й бур'янів, а також в динаміці відстежили швидкість розкладання залишків. За цим показником переможцем став агрегат DUCAT RST-6 зі своїми трьома рядами ножів.

LIRA XL продемонструвала найкраще накопичення мульчі!

Як підсумок, LOZOVA MACHINERY пропонує споживачеві великий вибір знарядь для реалізації поверхневої обробки ґрунту. Кожен тип додатково орієнтований для більш ефективної реалізації деяких напрямків, зокрема:
- ніж-ротор – розщеплення соломи й провокування схожості насіння падалиці;
- турбо-диск – розущільнення ґрунтових шарів;
- варіодиск – формування змісту агрономічно-цінних агрегатів і накопичення вологи;
- штригеля – максимальна продуктивність із задовільною якістю роботи.

В цілому, найбільш універсальною за обраною номенклатурою критеріїв по стерні ярого ячменю можна вважати рублячий ротаційний подрібнювач DUCAT RST-6.

На цьому порівняльний аналіз не закінчився. Дані агрегати також випробовувалися по соняшнику. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити результати другої частини дослідження.
_______________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 673 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz