Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2021 » Квітень » 16 » Фінансова компанія «Благо» стала учасником всеукраїнської інформаційної кампанії «Знай свої права»

Розміщення новин компаній

Фінансова компанія «Благо» стала учасником всеукраїнської інформаційної кампанії «Знай свої права»

Проект «Знай свої права» – це інформаційна кампанія, мета якої – покращити обізнаність громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами, яку проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.


До цього проекту приєдналася одна з найбільших мереж фінансових компаній «Благо», яка спеціалізується на заставному та беззаставному кредитуванню для населення. В рамках проекту компанія допомагає своїм клієнтам підвищити знання з фінансової грамотності, краще пізнати свої права та обов'язки користуючись фінансовими послугами.


Інформація транслюється на комунікаційних ресурсах компанії:

Сайт: https://blago.ua/ua/press-center/news/finansova-kompania-blago-stala-ucasnikom-vseukrainskoi-informacijnoi-kampanii-nbu

Facebook: https://www.facebook.com/blago.ua/videos/1365935283777335

Instagram: https://www.instagram.com/tv/CNrn6zqj-G1/?utm_source=ig_web_copy_link

________________________________
 
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1085 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz