Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Жовтень » 18 » Fitch підтвердив рейтинги ПриватБанку

Розміщення новин компаній

Fitch підтвердив рейтинги ПриватБанку

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПриватБанку на рівні "B" з позитивним прогнозом.

Як говориться в повідомленні агентства, Fitch також підтвердило рейтинги стійкості банку на поточному рівні "b". Підтвердження національного рейтингу на рівні "AA (укр)" зі стабільним прогнозом відображає незмінну кредитоспроможність ПриватБанку в порівнянні з аналогічними банками в Україні.

За даними агентства, підтвердження рейтингів ПриватБанку відображає провідні позиції банку на українському ринку, високі показники ефективності та незначний вплив на якість кредитного портфелю банку наслідків пандемії. Fitch відзначає стійку прибутковість капіталу ПриватБанку, якій сприяє широка процентна маржа, високий комісійний дохід і низька вартість ризику.
__________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 660 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz