HF Agro відвантажили першу партію розкидачів добрив новому дилеру

HF Agro відвантажили першу партію точних та продуктивних розкидачів добрив Групі компаній «ТЕХНОТОРГ».

В асортименті HF Agro велика різноманітність моделей, тому кожен аграрій може підібрати виріб безпосередньо для своїх потреб. Модельний ряд включає три види техніки: вібраційні, дводискові, стрічкові причіпні. Кожна лінійка – це технологічність, інноваційність та простота експлуатації.

Перша передноворічна партія для «ТЕХНОТОРГ» – це дводискові розкидачі з розумною гідравлікою. Клапан розкидача управляється з кабіни трактора, що збільшує ефективність та економічність розкидання. Вносити добрива можна з початку поля без пропусків і швидко закривати клапан у кінці поля без додаткових витрат добрив. Серія включає варіанти з об'ємом бака від 900 до 3500 літрів.

Перші розкидачі добрив HF Agro вже доставлені дилеру та готові до нового польового сезону! Наступні партії також готуються до відвантаження.
______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua