Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Жовтень » 13 » Кабінет Міністрів ухвалив стратегію розвитку Ощадбанку на 2021-2024 роки

Розміщення новин компаній

Кабінет Міністрів ухвалив стратегію розвитку Ощадбанку на 2021-2024 роки

Кабінет Міністрів України затвердив стратегію Ощадбанку, розраховану на 2021-2024 роки, яка має на меті підготовку банку до повної чи мажоритарної приватизації до 2025 року.

Стратегія передбачає, що Ощадбанк і надалі залишатиметься універсальним банком із міцними позиціями в роздрібному, ММСБ та корпоративному сегментах. Ощад має наростити обсяги бізнесу та частки ринку за напрямами роздрібного бізнесу та ММСБ. У корпоративному бізнесі акцент має зміститись з державного сектора на приватний.

Для підвищення ефективності банк продовжить оптимізацію мережі та подальшу діджиталізацію сервісів.

Продовжиться робота зі скорочення проблемної заборгованості. До кінця 2024 року цей показник має зменшитись до 10%. Для досягнення цієї мети буде використано повний спектр наявних інструментів урегулювання заборгованості.

Задля підвищення інвестиційної привабливості Ощадбанку планується суттєво збільшити доходність капіталу, значно зменшити співвідношення доходів і витрат, приєднатись до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб після прийняття відповідного закону та розвивати стратегічне партнерство з міжнародним інвестором.

«Маємо чіткий стратегічний план розвитку Ощадбанку на найближчі кілька років та впевнено рухаємось на шляху до його приватизації. Перед банком стоять амбітні цілі: досягнення ключових показників ефективності, збільшення портфелів у роздрібному бізнесі та ММСБ, розширення співпраці з приватним бізнесом та діджиталізація. Ми наполегливо працюватимемо, щоб забезпечувати українців фінансовими послугами високої якості», – зазначила Байба Апін, голова наглядової ради Ощадбанку.

«Впевнений, що команда Ощадбанку здатна досягти поставлених цілей і таким чином перетворити інвестиційну привабливість установи з наміру та гасла на конкретне досягнення: угоду з інвестором, зацікавленим у придбанні найстарішого державного банку України, – прокоментував затвердження стратегії Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку. – Це доведе, що державний сектор може перетворитися з тягаря на рушій української економіки».
_____________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 297 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz