Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Машинобудування » 2020 » Листопад » 27 » Харківський «Електроважмаш» відновлює роботу

Розміщення новин компаній

Харківський «Електроважмаш» відновлює роботу

25 листопада 2020 року ДП «Електроважмаш» погасило більшу частину боргів по заробітних платах: за серпень, вересень та 25% жовтня. Решта сплати за жовтень буде здійснено до 30 листопада 2020 року.

Це – перший крок у втіленні комплексної програми фінансового оздоровлення, розробленої спільно ДП «Електроважмаш» та Фондом державного майна України, за підтримки народних депутатів та Уряду.

Крім стабілізації зарплатних виплат завод також завершив залучення обігових коштів у розмірі 200 млн грн – відсутність яких була основною причиною кризового стану підприємства в останні місяці.

Менеджмент заводу також підтвердив план відвантажень продукції на листопад-грудень 2020 року з основними покупцями, а також досяг домовленостей про завантаження ДП «Електроважмаш» замовленнями на 2021 рік що дозволить підприємству працювати в штатному режимі.

Більше того, менеджменту вдалося реструктуризувати проблемний кредит в Укрексімбанку та залучити нові інструменти фінансування, що покращує кредитну історію та дозволяє користуватися банківськими фінансовими інструментами у майбутньому.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 524 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz