Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Листопад » 24 » Клієнти ПриватБанку створять дітям “Звичайне диво”

Розміщення новин компаній

Клієнти ПриватБанку створять дітям “Звичайне диво”

В Україні стартував новий сезон доброчинного проекту “Звичайне диво”, який став доброю новорічною традицією та має на меті привітати зі святом малечу, яка зустрічає Новий рік на лікарняний ліжках.

Минулого року цю чудову ідею підтримали майже 150 тисяч українців - разом ми привітали більше трьох тисяч маленьких пацієнтів лікарень України. Зібрані за ініціативою та за підтримки ПриватБанку та Mastercard 10 млн грн, окрім власне подарунків, були також витрачені на закупівлю медичного обладнання, яке згодом було доставлене в дитячі лікарні.

Цього року стати добрим чарівником і зробити диво для тих, хто найбільше цього потребує, дуже просто. Реєструйтеся на сторінці акції, після чого з кожної оплати карткою ПриватБанку 1 гривня піде на благодійність, а до неї ще по 1 гривні додають ПриватБанк та Mastercard.

Акція триває до 31 грудня, її учасниками можуть стати власники будь-якої картки ПриватБанку, відкритої в гривні. Звісно, кожен учасник акції отримує детальний звіт про витрачені кошти.

_____________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 517 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz