Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2020 » Жовтень » 23 » Компания DJI представила карманную камеру с искусственным интеллектом

Розміщення новин компаній

Компания DJI представила карманную камеру с искусственным интеллектом

DJI представляє оновлену кишенькову камеру з трьохосьовою стабілізацією DJI Pocket 2. Новинка є продовженням лінійки Osmo Pocket і за дизайном повторює свою попередницю, але технічно багато у чому її перевершує, розширюючи можливості творчого застосування цієї камери.

Знайома ергономіка з новими можливостями

Оновлений DJI Pocket 2 як і попередня версія пристрою, створювався як рішення для максимально мобільної, оперативної і стабільної зйомки. Тому дизайн новинки багато у чому повторює напрацювання Osmo Pocket. Це все така ж маленька камера, встановлена на трьохосьовому підвісі з рукояткою, на якій розміщені невеликий екран та кнопки управління. При цьому, Pocket 2 стала трохи більшою (її розміри 124,7 × 38,1 × 30 мм, а вага 117 г.) та отримала низку нових можливостей, які роблять із мініатюрної камери чудовий інструмент для зйомки.
Більша продуктивність та якісніше зображення

У Pocket 2 покращили майже кожен аспект, який впливає на якість зйомки. І першим поліпшення торкнулися саме камери. У неї встановили суттєво більшу за фізичними розмірами матрицю (1/1,7-дюймів проти 1/2,3 дюймів у Osmo Pocket), що позитивно вплинуло на зйомку при недостатній освітленості. Також нова матриця має вищу роздільну здатність, і дозволяє робити 64 Мп фото, тоді як попередниця мала лише 12 Мп. Тепер камера може записувати відео з частотою 60 к/с і швидкістю потоку 100 Мбіт/с. Також, з новою матрицею, з’явилася підтримка HDR та восьмикратний цифровий зум. Вдосконалення торкнулися і системи фокусування. У Pocket 2 реалізовано гібридний автофокус Hybrid 2.0, який покращує можливості системи відстеження об’єктів.

Окрім покращення характеристик, камера отримала і нові можливості. У сенсі апаратного забезпечення, у Pocket 2, завдяки ширококутному об’єктиву з’явилася можливість робити панорамні фото 3x3.

Також розробники суттєво попрацювали над звуком. Pocket 2 отримав матричну стереосистему DJI. На рукоятці пристрою розміщені 4 мікрофони, які записують високоякісний об’ємний звук.

Серед програмно-апаратних рішень окремого згадування заслуговує функція ActiveTrack 3.0. Завдяки оновленим алгоритмам, як би ви не рухалися об’єкт зйомки завжди залишається у кадрі.

Незважаючи на оновлену, більш потужну, апаратну начинку, час автономної роботи пристрою залишився незмінним – 140 хвилин, так само не змінився і час зарядки акумуляторів – все ті ж 73 хвилин.

Більше можливостей з додатком


Також оновився AI редактор, який є частиною мобільного застосунку DJI MIMO. Він дозволяє усього за декілька дотиків отримати міні-відео із музикою, як у професіоналів. Результати його роботи так вражають, що їми так і хочеться поділитися.

Як і у попередниці, Pocket 2 має режим історій і Timelapse. Вона працює із безкоштовним додатком DJI MIMO, сумісним із iOS 11.0 чи вище, та Android 7.0 чи вище.

Комплектація та початок продажу


Pocket 2 випускається у двох комплектаціях: базовій та Creator Combo, у якій ще є додатковий об’єктив, штатив, зовнішній бездротовий мікрофон та багатофункціональний тримач. У залежності від моделі ціни на новинку становитимуть 13 270 та 18 520 гривень відповідно.

Передзамовлення можна зробити у офіційного дистриб’ютора DJI – компанії Fly Technology. А у продажу він з’явиться вже в кінці цього місяця. Шукайте новинку у дилерській мережі України.
______________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 455 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz