Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2022 » Січень » 9 » Кожен п'ятий одесит оплачує проїзд у транспорті QR-кодами ПриватБанку

Розміщення новин компаній

Кожен п'ятий одесит оплачує проїзд у транспорті QR-кодами ПриватБанку

У грудні 2021 кожен п'ятий одесит оплачував проїзд у міському транспорті QR-кодами ПриватБанку. Так за останній місяць минулого року одесити придбали через QR-код ПриватБанку 204,3 тис. квитків за проїзд у комунальному транспорті, що на 70% більше ніж у листопаді минулого року.

Як повідомили у банку, таке зростання пов’язане не лише з бажанням економії: вартість квитка, придбаного через QR-код меньше на 1 грн порівняно з готівковою оплатою. Одесити, як і весь світ, поступово переходить на безготівкові розрахунки, що набагато зручніше за готівку.

Нагадаємо, що ще на початку жовтня минулого року ПриватБанк запустив безготівкову оплату за проїзд у міському транспорті Одеси, за перший місяць користування якою одесити здійснили 8,5 тис. платежів.

В цілому в Україні популярність оплат за квитки на проїзд у міському транспорті через QR-коди ПриватБанку зростає: якщо 2020 року було придбано 9,6 млн квитків, то вже 2021 року - 15,4 млн.
_____________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 623 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz