Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2021 » Грудень » 3 » МАУ продовжує виконувати рейси до Тель-Авіва

Розміщення новин компаній

МАУ продовжує виконувати рейси до Тель-Авіва

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» нагадує про можливість скористатися регулярними рейсами між Україною та Ізраїлем попри нові карантинні обмеження, які діють при в’їзді на територію Держави Ізраїль.

Наразі, кожен, хто протягом останніх двох тижнів перебував у країні червоної зони, повинен ізолюватися в готелі COVID-19, що фінансується державою, до отримання негативного результату ПЛР-тесту, проведеного в міжнародному аеропорту Бен-Гуріона. Після чого пасажир може завершити період повної ізоляції (14 днів) або 7 днів за умови додаткового негативного ПЛР-тесту на сьомий день ізоляції.

Окрім цього, на рейсах за даним маршрутом, авіакомпанія також ввела спеціальні акційні тарифи на квитки між Тель-Авівом та Києвом, Харковом, Одесою, Дніпром, Запоріжжям та Львовом. Придбати квитки за акційними цінами можна буде до 07.12.21 включно.

Додатково авіакомпанія нагадує про можливість безкоштовної* зміни дат подорожі через онлайн сервіс «Керування бронюванням» або заповнивши форму зворотного зв’язку.

__________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 668 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz