Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2021 » Грудень » 3 » МАУ відкриває рейси Одеса - Івано-Франківськ з бонусом

Розміщення новин компаній

МАУ відкриває рейси Одеса - Івано-Франківськ з бонусом

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» пропонує летіти на гірськолижний відпочинок у Буковель власними прямими рейсами Одеса – Івано-Франківськ – Одеса.

Нова польотна програма дозволить жителям Південної України відвідати засніжені Карпати, насолодитися приємним зимовим відпочинком та скористатися важливим бонусом під час «лижного» перельоту.

Зокрема, прямі регулярні рейси за вказаним напрямком будуть виконуватися 25 грудня, 08 січня та щонеділі починаючи з 16 січня.

Ціни на квитки стартують від 2065UAH* в одному напрямку з багажем з урахуванням усіх зборів.

Окрім цього, про бонус - авіакомпанія МАУ надає унікальну можливість перевезти 1 місце лижного спорядження безкоштовно додатково до норми багажу, що вказана у квитку. Придбати авіаквитки можна на офіційному сайті авіакомпанії.
___________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 651 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz