Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2021 » Листопад » 10 » Медичне обладнання замість урочистостей на відкриття: Respublika Park спрямувала кошти на допомогу столичній лікарні

Розміщення новин компаній

Медичне обладнання замість урочистостей на відкриття: Respublika Park спрямувала кошти на допомогу столичній лікарні

Відкриття одного з найбільших торговельно-розважальних центрів у Європі відбудеться в заплановану раніше дату.

ТРЦ Respublika Park відчинить свої двері вже 12 листопада. Замість гучних заходів на честь відкриття адміністрація вирішила спрямувати кошти на допомогу Київській міській клінічній лікарні №10 у боротьбі з COVID-19.

Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці торговельно-розважального центру.

«Наша команда, після консультацій з лікарнею, придбала медичне обладнання, необхідне для надання допомоги пацієнтам з хворобою COVID-19. Це – кисневі балони, маски повнолицьові для неінвазивної вентиляції, пульсоксиметри, дозатори лікувальних речовин та інше. Разом ми сильніші. Бережіть себе та близьких», – закликала гендиректорка Respublika Park Юлія Щаслива.

Нагадаємо, відкриття Respublika Park заплановано на 12 листопада 2021 року. У команді пояснили, як працюватиме ТРЦ з урахуванням «червоної» зони карантину в Києві.

«Ми ретельно готувалися: вакцинували всіх працівників, передбачили пункти вакцинації та місця проведення експрес-тестування на коронавірус», – зазначили в дописі.

Крім того, на вході перевірятимуть документи про вакцинацію або ж наявність дійсного ПЛР-тесту. Для зручності відвідувачів біля Respublika Park буде розміщено пункт експрес-тестування, тож для того, аби потрапити всередину, не потрібно буде їхати здавати тест до лабораторії. Водночас на території ТРЦ розпочне роботу пункт масової вакцинації проти COVID-19.

Для безпеки персоналу та відвідувачів скрізь будуть розміщені санітайзери та забезпечена регулярна дезінфекція приміщень.
______________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 702 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz