Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виставки » 2021 » Вересень » 1 » МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЛІДЕРІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Розміщення новин компаній

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЛІДЕРІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

19-21 жовтня 2021 року відбудеться XI Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PharmaTechExpo.

Увага! Нове місце проведення – сучасний виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», Київська обл.,

с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

 

PHARMATECHEXPOєдина в Україні і Східній Європі міжнародна виставка, на якій представлено весь спектр обладнання, сировину та технології для виробництва фармацевтичних препаратів, БАДів і косметики.

 

Проходить за підтримки: Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державного експертного центру МОЗ України, ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», ДП «Український фармацевтичний інститут якості».

 

Організатори: Об'єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості, Група компаній LMT.

 

Співорганізатор – Асоціація парфумерії та косметики України.

 

Офіційне видання виставки – PharmaTechExpo Journal.

Висвітлює події та новинки виставки PharmaTechExpo, актуальні теми фармбізнесу України та зарубіжжя.

 

Відвідувачі виставки директори та керівники, фахівці виробничих підрозділів, завідувачі лабораторій і багато інших зможуть зустрітися з представниками провідних міжнародних компаній, які демонструють на своїх стендах широкий спектр виробничого і пакувального обладнання, обладнання для лабораторій, проєктно-технологічні рішення для створення фармацевтичного виробництва під ключ, клінічних випробувань, «чистих приміщень», фармлогістики, послуги з підбору та підготовки персоналу.

 

Тематичні напрями виставки:

• PHARMA EQUIPMENT – Виробниче та невиробниче обладнання

• PHARMA SOLUTIONS – Комплексні рішення для фармацевтичних підприємств

• PHARMA LAB & CONTROL – Лабораторно-аналітичне обладнання

• PHARMA RAW – Сировина та інгредієнти

• PHARMA WATER – Технології та обладнання для водоочищення та водопідготовки в фармацевтичному виробництві

• PHARMA COLD & CLIMA – Промислове холодильне і кліматичне обладнання для фармацевтичних підприємств

• PHARMA SERVICE – Послуги для компаній фармацевтичної індустрії

• PHARMA COSMETIC – Технології для виробництва косметичної продукції

 

На PharmaTechExpo свої послуги, обладнання і товари представляли такі відомі компанії, як: ECI Packaging Ltd (USA), IMCoPharma, Rommelag Engineering, OMAG С.Р.Л., Wipotec-OCS GmbH, Zeta GmbH, Біола, Бютлер&Партнер, ТК Аврора, ХІММІКС, Ароніс Кодінг-Системи, Генріх, Євроджет, КабельФармТехніка, КітМед, Термодистиляція, Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю (ISTL), Новафілтер Технолоджи, СВС-Арта, СП КБТ, Технопролаб, Укроргсинтез, Фарммаш, Фармпром, ФармФільтр, Хімлаборреактив, Центр Валідації, Antares Vision, EDA Medical&Pharmaceutical Technology Co. LTD, Eljunga, Hicof Inc, Inherent Simplicity Baltic, Innovative Pharma Baltics, Metronik d.o.o., nSoft, SKS, Блок СіЕрЕс, ІВК Леокон Груп, Еногруп, Карбіон, Новфілпак, МКТ-Комюнікейшн, Стройторгсервіс, Фавеа Інжиніринг Київ, Фавікон і інші.

 

В рамках PHARMATECHEXPO 2021 відбудеться Міжнародний фармацевтичний Конгрес – унікальна платформа для об'єднання теорії і практики процесів фармвиробництва.

 

Основні напрями ФармКонгресу:

• Ефективне фармацевтичне виробництво

• Розвиток фармацевтичної індустрії

• Інформаційні технології в фармацевтичному виробництві

• Діючі стандарти і регуляторні вимоги для фармацевтичної галузі

• Системи життєзабезпечення підприємства, додаткове обладнання та витратні матеріали

• Лабораторні методи контролю якості фармацевтичної продукції

• Медичні вироби в номенклатурі фармацевтичних виробників

• Парафармацевтика в лінійці продукції фармацевтичних підприємств

• Виробництво лікувальних і косметичних виробів

• Навчання і підготовка персоналу

 

Науково-практична програма Конгресу об'єднала в собі не тільки обговорення актуальних тем фарміндустрії сьогоднішнього дня, а й питання, що викликають гострі дискусії серед професіоналів фармвиробництва. Провідні експерти в області фармацевтичного виробництва поділяться зі слухачами своїми очікуваннями від реалізації тих чи інших нормативних вимог, що належать до сфери обігу лікарських засобів.

 

ВПЕРШЕ НА PHARMATECHEXPO

 

У 2021 році одночасно на одному майданчику відбудуться 2 ексклюзивні заходи:

 

NEWМіжнародна спеціалізована виставка «Упаковка і Маркування», де буде представлено обладнання, сучасні технології, а також інноваційні розробки для упаковки і маркування у фармацевтичній, косметичній, харчовій, хімічній та інших галузях промисловості.

 

Партнер виставки – Клуб Пакувальників.

 

NEWМіжнародна спеціалізована виставка Технології «Чистих приміщень», де фахівці зможуть ознайомитися з сучасними технологіями і комплексними рішеннями для «чистих приміщень», а також отримати актуальну інформацію щодо проєктування та будівництва спеціальних приміщень, які відповідають усім нормативам і стандартам.

 

Вхід за реєстрацією:

Щоб отримати електронний квиток на виставку, перейдіть за посиланням і пройдіть швидку онлайн-реєстрацію на захід, який вас цікавить: http://www.pharmatechexpo.com.ua/zakazat-priglasitelnyj-na-meropriyatiya/

 

Зверніть увагу!

Організаторами передбачено регулярний трансфер від станції метро «Житомирська» до виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» і назад. Інформація про ВЦ і варіантах проїзду доступна за посиланням: http://www.pharmatechexpo.com.ua/vystavkovyi-tsentr-kyivekspoplaza/

 

Контакти організаційного комітету:

з питань відвідування, в тому числі організації відвідувань груп і делегацій: +38 (099) 290-40-45, press [@] pharmatechexpo.com.ua

з питань участі зі стендом: +38 (067) 647-67-06, +38 (063) 867-59-49, +38 (099) 532-40-35, pharm [@] lmt.kiev.ua

Офіційний сайт виставки: http://www.pharmatechexpo.com.ua/

__________________________
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 286 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz