Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2021 » Вересень » 27 » «Нібулон» перевіз рекордну кількість вантажів по річці

Розміщення новин компаній

«Нібулон» перевіз рекордну кількість вантажів по річці

У серпні компанія «Нібулон» власними плавкранами перевантажила 442,1 тис. тонн вантажів, а також транспортувала рекордну кількість продукції по Дніпру і Південному Бугу. Про це повідомляє USM.

Всього в серпні компанія перевезла власним флотом 448,5 тис. тонн вантажів, з яких 394,7 тис. тонн доставили відразу на зовнішній рейд Миколаївського морського порту. Перевезене по річках кількість вантажів еквівалентно 19 тис. вантажних автомобілів.

Також «Нібулон» поставив власний рекорд за кількістю вантажів, що транспортуються по річках за місяць: по Дніпру - 267,9 тис. тонн, по Південному Бугу - 102,8 тис. тонн.

Раніше USM повідомляв, що «Нібулон» перевіз по Південному Бугу зерно караваном з чотирьох барж, а також портового буксира і буксира-штовхача.

До цього компанія перевозила зерно за маршрутом Миколаїв - Нова Одеса караваном з одного буксира і 1-2 барж.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 172 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz