Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2021 » Вересень » 14 » NON STOP™ став офіційним партнером Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA)

Розміщення новин компаній

NON STOP™ став офіційним партнером Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA)

Коли ти заряджений та сконцентрований, ніщо не відволікає тебе від досягнення жаданої мети! NON STOP™ та Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація оголосили про початок співпраці. За підтримки енергетичного бренда пройдуть змагання другого турнірного сезону Студентської Ліги UPEA та Чемпіонат України з CS:GO та Dota 2.

В рамках поточної колаборації передбачена інтеграція лого NON STOP™ в трансляції матчу Dota 2/CS:GO, 30-секундні ролики перед грою та інші згадки бренда під час онлайн-стріму, а також присутність на столах гравців, брендована зона тощо на офлайн-фіналі в грудні 2021. Такі прояви будуть цілком природними: кіберспортивна аудиторія чітко відповідає продукту, адже NON STOP™ завжди стане в нагоді, коли потрібно отримати додатковий заряд бадьорості і сил під час напруженої гри.

«Кіберспорт – одна з найяскравіших світових індустрій, що невпинно зростає, а кількість українських геймерів та фанів, які водночас є вагомим ядром цільової аудиторії бренда, невпинно збільшується. NON STOP™ як джерело енергії, снаги та інтелекту для тих, кому замало 24 годин на добу, із задоволенням продовжує долучатися до значущих ініціатив та подій, метою яких є підтримка розвитку українського кіберспорту та допомога в створенні його цілісної екосистеми», – зазначила Анна Малахова, Digital-менеджерка Групи Компаній «Нові Продукти», виробника енергетичного напою NON STOP™.

«Ми раді вітати NON STOP™ серед наших партнерів. Дуже тішить, що до нас долучається все більше продуктових брендів і, ба більше, українських брендів. У NON STOP™ вже є кіберспортивний досвід, вони розуміють аудиторію, тому я впевнений, що разом ми зможемо реалізувати багато цікавих проєктів», – прокоментував подію голова правління UPEA Олександр Кохановський.

Перший український енергетичний напій NON STOP™ представлений на національному ринку з 2005 року, і наразі його частка перевищує 23%. Принциповою відмінністю NON STOP™ від інших енергетиків є поліпшена формула з підвищеним та збалансованим вмістом кофеїну і таурину, а також вміст натуральних інгредієнтів і корисного вітамінного комплексу. Для авторитетного українського бренда це вже не перша інтеграція у кіберспорті: 2018 року NON STOP™ у партнерстві з EMS.one провели NON STOP Energy League – перший в Україні масштабний аматорський турнір із Dota 2, який став помітною міжнародною подією.

NON STOP™ має намір і надалі допомагати у розвитку українського кіберспорту, зокрема тісно співпрацюючи з UPEA. У найближчих планах бренда – підтримка кваліфікації на фінал, що проходитиме наживо цієї осені. Адже, за словами Олександра Кохановського, в України є всі шанси стати кіберспортивними трендсетерами в Європі, варто лише трохи докласти зусиль.
___________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 188 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz