Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Листопад » 10 » Ощадбанк видав двотисячний кредит на житло

Розміщення новин компаній

Ощадбанк видав двотисячний кредит на житло

З початку 2021 року 2 тисячі клієнтів отримали в Ощадбанку іпотечні кредити на загальну суму 1,4 млрд грн. За кількістю наданих кредитів це вдвічі більше ніж за аналогічний період 2020 року. За сумою Ощад перевищив відповідний минулорічний показник майже втричі.

У лідерах за кількістю наданих кредитів Київ та область, а також Чернігівська, Харківська та Дніпропетровська області.

Ощадбанк є одним з лідерів державної програми «Доступна іпотека 7%», займаючи друге місце за кількістю укладених угод – 201 на суму 180 млн грн.

Однією з переваг іпотечного кредитування саме в Ощадбанку є фіксована процентна ставка на весь термін користування кредитом за більшістю програм, максимальний термін кредитування до 30 років та відсутність прихованих комісій.

Для комфортного оформлення кредитів на придбання житла Ощад відкрив мережу іпотечних центрів, які надають повний комплекс послуг з укладення угод купівлі-продажу нерухомого майна. Сьогодні таких центрів 32 в 24 містах країни, зокрема 4 – в Києві.

У липні 2021 року після зняття багаторічного мораторію на іпотеку в Донецькій та Луганській областях Ощадбанк відновив іпотечне кредитування місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб.

У 2020 році Ощад визнано кращим іпотечним банком України в рамках міжнародної премії Global Banking & Finance Awards 2020.

За підсумками третього кварталу 2021 року іпотечні програми Ощадбанку традиційно увійшли до ТОП-3 найкращих у рейтингу Prostobank Awards.
________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 681 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz