Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2021 » Листопад » 30 » Перше українське антарктичне пиво завдяки "Сільпо": придумаймо назву разом

Розміщення новин компаній

Перше українське антарктичне пиво завдяки "Сільпо": придумаймо назву разом

Українські полярники отримають приємний сюрприз. Щоб зимівники на станції "Академік Вернадський" мали можливість самостійно готувати смачне пиво, вже у грудні "Сільпо" подарує експедиції пивоварне обладнання та всі необхідні інгредієнти для виготовлення напою й відвантажить це все для відправки в Антарктику.

Власне вчора майбутні учасники 27-ї Української антарктичної експедиції вчилися, як готувати крафтове пиво на майстер-класі від команди Beermaster Brewery на чолі з Віктором Ващуком. Після цього відбулася дегустація.

"Станція "Академік Вернадський" – маленький куточок України, закинутий посеред айсбергів. Там не гірше, ніж вдома, варять борщі та ліплять вареники, співають українські пісні. Але згадаймо, яке місце в нашому дозвіллі тут, на материку, відіграє смачне, пінне пиво! А там в Антарктиді воно – абсолютний дефіцит: раз на сезон завозять щось розфасоване в банках. Тож життя на «Вернадському» завдяки ініціативі «Сільпо» стане ще трохи комфортнішим та душевнішим”, – зазначив Євген Дикий, директор НАНЦ.

"Для нас це безцінна нагода навчити українських полярників, професіоналів своєї справи, всім тонкощам пивоваріння, щоб вони змогли готувати справжнє крафтове пиво далеко від дому. Адже ми розуміємо, як важливо, щоб наші співвітчизники, справжні поціновувачі пива могли насолодитися ним у холодні довгі зимові вечори не тільки вдома, а і під час експедиції", – прокоментував Віктор Ващук, головний пивовар Beermaster Brewery – власної лінійки крафтового пива мережі "Сільпо".

Він розповів про два сорти пива, які вже наступного року зможуть варити українські полярники.

Світле пиво, в стилі Helles BOCK, притаманного холодній порі року. "Цей стиль знайшов своїх поціновувачів по всьому світу, і тепер кращі зразки цього пива можна знайти у будь-якому куточку нашої планети. Відтепер про нього дізнаються і в Антарктиді. Щоб надати нашому крафтовому пиву української айдентики, ми вирішили зварити його із додаванням українських хмелів «Гайдамацький» та «Слов’янка», що вирощені на Поліссі. Також обрали відбірний віденський солод для довершеності смаку та ароми", – розповів Віктор Ващук. Гарно виброджене та збалансоване солодами пиво в післясмаку проявляє себе нотками житнього хліба або підсмажених хлібних тостів.

Темне пиво, в стилі American STOUT. “До класичного рецепту стауту ми вирішили додати української гречки. Та сама знаменита гречка, з якої випікають гречаний багет. За рахунок підвищеної густини це пиво потребує довшого процесу бродіння та дозрівання”, – поділився секретом Віктор Ващук.

А зараз конкурс!

Оскільки ми взяли всесвітньо відомі стилі пива та додали до рецептів авторські “фішки” українського колориту, НАНЦ та "Сільпо" оголошують конкурс на найкращі назви для цих двох сортів. Пропонуйте свої варіанти для світлого і темного пива під відповідними дописами.

Автори найкращих назв отримають пляшку антарктичного пива. Конкурс триває до 5 грудня 2021 р. включно.

Долучайтеся до творення історії українського антарктичного пива!
__________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 523 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz