Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2021 » Вересень » 17 » Перший мільйон клієнтів Приват24 вже переводять гроші за номером телефону

Розміщення новин компаній

Перший мільйон клієнтів Приват24 вже переводять гроші за номером телефону

ПриватБанк повідомив, що послугу грошових переказів з картки на картку за номером телефону підключили понад мільйон користувачів Приват24.

Грошові перекази за номером телефону у Приват24 запрацювали у травні 2021 року.

У червні ПриватБанк в партнерстві з компанією Visa оголосили про запуск повного функціоналу послуги, що дозволяє робити перекази за номером телефону отримувача на картки будь яких банків, якщо банк отримувача також підключений до платформи.

Щоб почати користуватися послугою «Переказ коштів за номером телефону», варто вибрати картку для зарахування коштів.

Треба в мобільному додатку нажати на своє фото профілю, перейти у меню «Платіжні налаштування», вибрати картку за замовчуванням та натиснути «Перекази за телефоном».

Щоб переказати гроші за номером телефону у мобільному Приват24 треба перейти до сервісів, натиснути «Переказ на картку» й у вікні, що з’явилося, вибрати одержувача з телефонної книги. Гроші надійдуть одержувачеві онлайн.
___________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 284 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz