Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2020 » Березень » 3 » Почніть подорож з комфортом у бізнес-залах Mastercard

Розміщення новин компаній

Почніть подорож з комфортом у бізнес-залах Mastercard

З 27 лютого держателі преміальних карток КРИСТАЛБАНКу мають можливість користуватися новою бізнес-залою Mastercard у зоні міжнародних рейсів у терміналі D аеропорту Бориспіль.

Для доступу сплачуйте преміальними картками Mastercard, емітованими КРИСТАЛБАНКом, на загальну суму не меншу 6 000 гривень.
Вимоги є чинними для карток World Elite Mastercard та Platinum Mastercard від КРИСТАЛБАНКу, які здійснили транзакції на суму не менше 6 000 гривень впродовж 30 днів та за 5 днів до дня вильоту (не враховуються останні 5 днів перед вильотом, а також вихідні) та Corporate Mastercard.

Детальніше про пропозицію дізнавайтеся на сайті www.mastercard.ua або за номером клієнтської підтримки КРИСТАЛБАНКу 0 800 50 55 99 (безкоштовно у межах України).
-----------------


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 267 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz