Порівняльний аналіз вантажопідйомності підшипників світових виробників

Порівняльний аналіз вантажопідйомності підшипників світових виробників
Харківський підшипниковий завод (HARP) підготував порівняльний аналіз динамічної та статичної вантажопідйомності кулькових підшипників власного виробництва та підшипників відомих світових брендів.

Таблиця з результатами показує, що підшипники серії UC виробництва HARP по вантажопідйомності не поступаються аналогам світових брендів. Крім того, показники деяких типів навіть вищі за рівень вантажопідйомності підшипників таких відомих торгових марок, як SKF, FKL, NSK.

Збільшені показники вантажопідйомності дозволяють підвищити навантаження на вузол без зміни його конструкції, що особливо важливо для роботи у важких умовах. Кулькові радіальні підшипники HARP мають збільшений термін служби. А це гарантує тривалу та безвідмовну роботу техніки, а також знижує витрати на технічне обслуговування машин.

Таким чином, заправлений високоякісним мастилом підшипник UC під маркою HARP, котрий не потребує додаткового змащування протягом усього життєвого циклу, є економічно ефективним рішенням для сільгосптехніки та впевнено конкурує із продуктами світових лідерів підшипникової індустрії. Комплектуючі HARP надійні, продуктивні, довговічні та вигідні!

Крім цього, підшипники HARP AGRO, що використовуються в сільгосптехніці, виготовляються з фірмовими ущільненнями підвищеної герметичності серії X-SHIELD, які забезпечують стовідсотковий захист підшипника від пилу, бруду, води та абразивних частинок, а також додатковий захист від механічних пошкоджень в екстремальних умовах експлуатації агрегатів.

Надійність, вантажопідйомність, ефективність підшипників перевірено практичним досвідом та часом. Комплектуючі HARP отримали заслужену довіру світових виробників сільгосптехніки.

Підшипники HARP – перевірені рішення для вас!
_______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua

Останні новини компаній по темі