Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Листопад » 8 » ПриватБанк та Azimo запустили швидкий сервіс грошових переказів з Європи до України

Розміщення новин компаній

ПриватБанк та Azimo запустили швидкий сервіс грошових переказів з Європи до України

ПриватБанк у партнерстві з провідним європейським онлайн сервісом переказу коштів Azimo запускають новий сервіс миттєвих грошових переказів до України. Він насамперед орієнтований на потреби українців, які працюють за кордоном та тепер мають зручний та швидкий спосіб фінансової підтримки своїх рідних.

Відтепер клієнти Azimo у Великобританії, Європі, Канаді та Австралії можуть через додаток та веб-сайт компанії надсилати гроші на будь-який рахунок ПриватБанку, використовуючи лише номер мобільного телефону одержувача та останні чотири цифри їх платіжної картки.

«Швидкі та доступні грошові перекази повертають гроші до кишені працьовитих людей та їх сімей за кордоном. Azimo має на меті зробити миттєві перекази галузевим стандартом для грошових переказів. Цей надшвидкий сервіс до України - ще один крок на цьому шляху", - відзначив Річард Амброуз, генеральний директор Azimo.

Компанія Azimo, штаб-квартира якої знаходиться в Лондоні (Великобританія) та Кракові (Польща), є популярним сервісом в обох країнах, що приваблює українських клієнтів. Понад мільйон українців живуть і працюють у Польщі, щороку надсилаючи додому грошові перекази на 3,3 мільярди доларів. Наші у Великобританії щорічно надсилають до країни ще 1 млрд доларів.

“Українці, які живуть чи працюють за кордоном, тепер мають ще один зручний та надійний спосіб миттєво надсилати гроші своїм близьким додому. Завдяки інноваційним рішенням та партнерству з провідними гравцями європейського ринку, ми надаємо нашим громадянам високотехнологічний сервіс та чудову і безпечну альтернативу неформальним каналам переказу грошей”, - вважає заступник голови правління ПриватБанку Разван Мунтеану.
______________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 688 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz