ПриватБанк відкрив українцям більше 4 мільйонів карток єПідтримка

ПриватБанк відкрив українцям більше 4 мільйонів карток єПідтримка
На 31 грудня 2021 року українці оформили у ПриватБанку більше ніж 4 мільйона спеціальних цифрових карток єПідтримка для отримання державної допомоги вакцинованим громадянам.

Кошти в рамках програми вже отримали 3,4 мільйона клієнтів, які оформили картку та подали заявку у додатку Дія. Виплати коштів банком продовжаться у останній день року та протягом 2022 року.

Відкрити спеціальну цифрову картку єПідтримка можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24. Для цього треба зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єПідтримка. Для зарахування допомоги достатньо перейти за посиланням у додаток Дія, де можна подати заявку на виплату допомоги.

За умовами програми, гроші з картки єПідтримка можна витратити на безготівкову оплату послуг у сферах культури, фізичної культури і спорту, внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також для придбання книжок у книжкових магазинах на території України. Разом з партнерами ПриватБанк пропонує українцям ексклюзивні пропозиції щодо вигідного використання коштів.
_______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua

Останні новини компаній по темі