Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Жовтень » 8 » ПриватБанк запровадив електронний квиток за проїзд у міському транспорті Одеси

Розміщення новин компаній

ПриватБанк запровадив електронний квиток за проїзд у міському транспорті Одеси

ПриватБанк та КП «Одесміськелектротранс» запустили систему продажу квитків через QR-код у комунальному транспорті Одеси. Плакати з кодами розміщені в 270 вагонах тролейбусів та трамваїв міста. Щоб скористатися QR-оплатою потрібно лише встановити мобільний застосунок Приват24 та додати до нього банківську картку будь-якого українського банку.

Олексій Цимбалюк, директор Південного макрорегіону ПриватБанку, зазначив, що впровадження оплати через QR-код - це лише перший крок у реалізації всього проекту запровадження безготівкової оплати за проїзд у міському транспорті. Наступним етапом стане розробка проїзних абонементів.

Процес купівлі квитка займає не більше 30 сек. Для оплати проїзду QR-кодом потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24 ПриватБанку, відкрити його та відсканувати QR-код, що зображений на стікерах у салоні транспорту. Потім слід зазначити кількість квитків та обрати картку для оплати. Не забудьте натиснути «Закомпостувати» та показати квиток кондукторові. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири сплачують тільки вартість квитка.

Одеса стало 27 містом України, де ПриватБанк запровадив електронний квиток за проїзд у міському транспорті. Щоденно через QR-коди ПриватБанку проходять майже 50 тис. платежів за проїзд.
______________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 667 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz