Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2020 » Серпень » 27 » Setka Cup Open навчить починаючих спортсменів розвивати любов до гри в настільний теніс

Розміщення новин компаній

Setka Cup Open навчить починаючих спортсменів розвивати любов до гри в настільний теніс

29 серпня, у Києві, в СК «Гурман» за підтримки партнера «Моршинська JuniorZ», - вісім найперспективніших команд молодих тенісистів віком до 15 років змагатимуться за титул кращої команди, премію та призи у 2020 | Setka Cup Open Сadets & Minicadets.

Наймолодшому учаснику змагань — лише 9 років, але вона вже готова побити світовий рекорд на першому некомерційному відкритому турнірі з настільного тенісу для дітей 2020 | Setka Cup Open Сadets & Minicadets.

Щоб дати нагоду всім бажаючим, попри карантин, підтримати юних спортсменів і подивитися змагання, ми проведемо пряму трансляцію на Youtube каналі Setka Cup Digest : http://bit.ly/SETKA_CUP

У турнірі візьмуть участь змішані команди, що складаються з чотирьох спортсменів у двох вікових категоріях:
• 1 юнак 2005–2007 р. н.;
• 1 дівчина 2005–2007 р. н.;
• 1 юнак 2008 р. н. і молодше;
• 1 дівчина 2008 р. н. і молодше.

Перелік команд-учасників, що братимуть участь у турнірі:
1. 1.«ЛІДЕР», м. Київ, загальний рейтинг 95,5
2. «ОРІОН-ЛІДЕР», м. Київ, загальний рейтинг 92,9
3. «РАКЕТКА», м. Київ, загальний рейтинг 92,5
4. «NONSTOP», Київ/-Гребінка, загальний рейтинг 86,3
5. «West Juniors», м. Жовква, загальний рейтинг 84,8
6. «ЕРА», м. Нікополь-Хмельницький, загальний рейтинг 78,9
7. «Одеська область», Ізмаїл/-Одеса, загальний рейтинг 50,3
8. «Прудкий м’яч», Львів/-Вінниця, загальний рейтинг 41,9

«По-перше, я шалено радий, що наш некомерційний турнір отримує статус регулярного і вже другий раз за літо ми будемо насолоджуватися, переживати і вболівати за спортсменів.
По-друге, приємно, що в цей раз це юні спортсмени. Цей турнір допоможе їм отримати необхідну ігрову практику, навчити грати не тільки за себе, але і за свою команду. Насправді, це головні складові, які допоможуть здобути перемогу в цьому змаганні. Практика першого турніру показала, що саме такий формат дає максимально непередбачуваний результат.
А також, я дуже радий розширенню географії нашого турніру, що дало можливість гравцям з усієї країни взяти участь у нашому турнірі
», — коментує Денис Калачевський, головний організатор серії некомерційних турнірів Setka Cup Open

Setka Cup Open — серія відкритих некомерційних турнірів Setka Cup. Перші ігри серії за участю дорослих професійних спортсменів відбулися 27 червня. Зустрівши палку підтримку з боку тенісного ком’юніті, було прийнято рішення про організацію і проведення дитячого турніру з метою популяризації настільного тенісу в Україні та залучення до спорту і активного стилю життя якомога більшої кількості населення — 2020 | Setka Cup Open Cadets & Minicadets.

Уся серія турнірів Setka Cup проходить за Олімпійською системою, а також, із дотриманням усіх карантинних запобіжних заходів: скринінг температури на вході, застосування санітайзерів і масок у приміщенні, регулярні дезінфекція поверхонь і прибирання, та контроль кількості людей у приміщенні.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 474 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz