Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2021 » Листопад » 12 » «Сільпо» пропонує сказати “бай” одноразовому стаканчику

Розміщення новин компаній

«Сільпо» пропонує сказати “бай” одноразовому стаканчику

Мережа супермаркетів «Сільпо» розпочинає кампанію в підтримку екосвідомого споживання ― «Мій останній стаканчик». Усім Гостям пропонується зловити момент усвідомлення та дати собі обіцянку відмовитися від використання одноразових стаканчиків і перейти на багаторазові чашки.

Як часто бувало, що ви замовляєте каву з собою і одночасно пригадуєте, що екочашка залишилася вдома, і знову доведеться брати каву в одноразовий посуд? «Сільпо» пропонує зосередитися на цій екодружній думці. У кава-поінтах супермаркетів, кав’ярнях FEELtrd чи в будь-яких інших місцях пообіцяйте собі, що саме цей стаканчик буде справді останнім.

До ініціативи вже долучилися ведучий і YouTube креатор Євген Синельников, музикант Валерій Харчишин, блогери Мурафа, Олена Венум і Люда з Голівуда.

Як додати фану і одночасно взяти участь у розіграші подарунків від «Сільпо» за таку хорошу справу:
• Влаштуйте краш-тест стаканчику: наприклад, розривайте гофрований папір.
• Напишіть чарівні слова «Мій останній» і розпишіться.
• Почаклуйте фломастерами — перетворіть стаканчик на витвір мистецтва.
• Сфотографуйте та опублікуйте результат у соцмережах з хештегом #мій_останній_стаканчик та тегом @silpoua.
• Вигравайте подарунки.

Серед тих, хто влаштує краш-тест стаканчикам, «Сільпо» розігрує 5 подарункових сертифікатів номіналом 1000 гривень на покупки в супермаркетах мережі.

Ініціатива «Сільпо» ― це про впровадження екосвідомого мислення і способу життя. Адже “тривалість” життя одноразового стаканчика всього 15 хвилин, і після у смітник. Відмовившись від цього, кожен робить свій вклад в збереження природи. І, напевно, навіть кава у багаторазовій чашці смакуватиме по-особливому.

Долучайтеся, давайте обіцянку, і відтепер насолоджуйтесь напоями з власної чашки. Запрошуємо всі заклади харчування та кав’ярні, що готують напої на винос долучитися до кампанії #мій_останній_стаканчик. Разом ми зробимо гучний рух у напрямку екосвідомого споживання!
_____________________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 777 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz