Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Медицина. Аптеки » 2021 » Вересень » 19 » Teva Pharmaceutical похвалилася позитивним впливом на економіку України

Розміщення новин компаній

Teva Pharmaceutical похвалилася позитивним впливом на економіку України

Ізраїльський генериковий гігант анонсував результати дослідження, котре проводилося американською аналітичною компанією Matrix Global Advisors (MGA).

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, у 2020 році Teva Pharmaceutical Industries виявила значний вплив на економіку 15 країн, серед яких також Україна.

Згідно прес-релізу, фахівці Matrix Global Advisors проаналізували дані про прямий та непрямий економічний вплив Teva Pharmaceutical через

підтримку робочих місць,
трудовий дохід,
потенційні заощадження державних коштів (шляхом заміни оригінальних препаратів на генерики виробництва Teva Pharmaceutical).

За даними звіту, потенційна економія бюджетних коштів в Україні, пов’язана із використанням генеричних препаратів виробництва ізраїльської фармкомпанії у 2020 році, становить близько 101 млн. доларів, або 2,7 млрд. гривень.

Як стверджується у прес-релізі, діяльність Teva Pharmaceutical підтримала близько 2 100 робочих місць.

Загалом, за висновками Matrix Global Advisors, внесок Teva Pharmaceutical в ВВП України становить близько 517 млн. доларів (13,9 млрд. гривень). Компанія згенерувала близько 67 млн. доларів трудового доходу (в перерахунку – 1,8 млрд. гривень).

Серед іншого нагадується, що Teva Pharmaceutical була і є одним із найбільших учасників програми реімбурсації «Доступні ліки».
______________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 259 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz