Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2021 » Вересень » 8 » У Києві стартував рейтинг найвідважніших підприємців

Розміщення новин компаній

У Києві стартував рейтинг найвідважніших підприємців

ПриватБанк за підтримки інтернет-видання MC Today та компанії Mastercard запускає рейтинг «Топ відважних підприємців Києва», мета якого – розповісти про найвідважніших столичних підприємців, які не бояться труднощів і розвивають свою справу.

За підсумками читацького голосування, оцінювання редакції та журі переможці, які посядуть перші три призових місця, отримають гранти на навчання від Бізнес-школи КРОК. Про переможця, який посяде перше місце, MC Today напише яскраву історію.

Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить до топ переліку підприємців Києва, одержить Гран-прі від Бізнес-школи – навчання за програмою Mini MBA.

Заповнити анкету для участі у проекті можна до 4 жовтня включно.

Проєкт «Відважні українські підприємці» стартував у 2019 році, щоб підтримати підприємців з усіх регіонів. Перший конкурс пройшов влітку 2019 року для Дніпра, далі для Харкова, Одеси та Львова. Загалом у рейтингу прийняло участь 500 підприємців.
______________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 243 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz